Eesti C-klassi meistrivõistlustelt võidetud kuus medalit on kullata jäämise kõrval väike lohutus

Eile Võrus peetud Eesti C-klassi judomeistrivõistlused tõid korraldajaklubile Rei küll kuus medalit, kuid rahulolu Võru judokate leeris pärast võistlust tunda ei olnud. „Medalite järgi pole häda, aga ei istunud poistel kuidagi eile see maadlus,” ütles Rei klubi treener Enno Raag. „Kahju muidugi, et me ühtegi kulda ei võitnud.” Seda, et oma hoolealustelt ei suudetud viimast

Palju õnne! Valve Lüütsepp-Kaasik 75

Täna saab 75aastaseks Võrumaalt pärit korvpallur, maailmameister ja Euroopa meister Valve Lüütsepp-Kaasik (pildil). Võrumaal Paidras kasvanud pikakasvuline (182 cm) tüdruk lõpetas keskkooli Tartus, kus alustas 15aastaselt Edgar Naaritsa juhendamisel ka korvpallitreeninguid. 1954. aastal võitis ta Nõukogude Liidu koolinoorte spartakiaadil pronksmedali ja arvati 1956. aastal Nõukogude Liidu noortekoondisse. 1961–64 kuulus Valve Lüütsepp-Kaasik Nõukogude Liidu täiskasvanute koondisse

Tanel Leok sai motokrossil Belgias teise koha

Rockstar Energy Suzuki meeskonnas sõitev Tanel Leok (pildil) saavutas eile Belgias Wuustwezelis toimunud motokrossil teise koha, jäädes vaid napilt alla itaallasele Davide Guarnerile, vahendas Ruudulipp.ee. Võistluse kvalifikatsioonis oli Leok küll alles 21., kuid suutis ometi kõigis võistlussõitudes esikoha eest võidelda. Esimese sõidu lõpetas Võrumaa motomees Guarneri järel teisena, teise omakorda võitis itaallase ees. Üldesikoha otsustanud

Sandra London lõi meistriliigas kaks väravat

Põlva JK Lootose jalgpallinaiskonnas mängiv Võrumaa neiu Sandra London avas Eesti naiste meistriliigas oma tänavuse väravaarve, kui lõi laupäeval Lootose 6:0 võidumängus Tallinna JK Kaleviga kaks väravat. Viie vooru järel on Põlva naiskond meistriligas neljandal kohal.

Rõuge Snaiprid kaotasid Veskioru Pullidele 5:7

Hokiklubi Rõuge Snaiprid lõpetas hooaja eile Tartu Lõunakeskuses peetud sõprusmänguga, milles kaotati Tartu klubile Veskioru Pullid 5:7. Marko Eiche lõi Rõuge meeskonna kasuks kaks väravat, ühe tabamuse said kirja Lauri Pilv, Jüri Kukk ja Rein Hüppenen. Rõuge Snaiprid (valged) ja Veskioru Pullid Tartu Lõunakeskuse jääl. Foto: Andrei Javnašan

Tauri Tamm jäi napilt esikolmikust välja

Elva jahilasketiirus nädalavahetusel toimunud FITASC GP etapil compak sportingus sai Tauri Tamm 185 tabamusega 200st neljanda koha. Esikoha võitis 195 märki tabanud Veikko Tihvan, teiseks tuli 192 tabamusega Konstantin Lelikov (Venemaa) ja kolmandaks 186 tabamusega Aivar Alavere. Kaupo Kindsigo ja Tauno Tamm jagasid 53 mehe seas 178 tabamusega 13.-16. kohta, Rivo Poltimäe 171 tabamusega 27.-32.

Mäkketõususari algas võistlusega Juraski karjääris

Laupäeval Vastseliina vallas Juraski karjääris peetud mäkketõusu Eesti meistrivõistluste esimesel etapil võitsid esikoha Billy Toomla (kuni 700 cm3), Riho ‘Lärm’ Kollist (üle 700 cm3), Raivo Raadik (mostalgia) ja Tarvi Remmelgas (juuniorid). Võrulane Alar Johanson sai üle 700 cm3 tsiklite klassis teise koha. Kõige kiirem mäevallutaja oli 8,2 sekundiga Toomla.