Aigar Leok teenis Portugalis kaks kolmandat kohta ja tõusis MM-sarja kokkuvõttes taas esikolmikusse

Aigar Leok lõpetas enduro MM-sarja etapil Portugalis E3-klassis ka teise võistluspäeva kolmanda kohaga ning tõusis nelja etapi kokkuvõttes taas esikolmikusse. TMi tehasetiimis sõitvat Võrumaa motomeest edestasid Portugali pealinnast Lissabonist 50 kilomeetri kaugusel Torres Vedrases toimunud võidusõidul täna vaid E3-klassi prantslasest üldliider Christophe Nambotin (KTM) ja hispaanlane Oriol Mena (Husaberg). Nambotinile kaotas Leok 1.16,93ga, kuid Menast

Parksepa SK/Võru naiskond võitis pronksimängu

Parksepa SK/Võru korvpallinaiskond võitis Tartumaa meistrivõistlustel pronksmedali, täna peetud kolmanda-neljanda koha mängus alistati Tartu vald 63:51. Parksepa naiskond võitis küll esimese veerandaja 14:11, kuid vaheajale mindi Tartu valla eduseisus 29:24. Mängu lõpptulemuses suhtes sai otsustavaks sai kolmas veerandaeg, mille Võrumaa naiskond võitis 23:9. Võitjatest oli suurepärases hoos 38 punkti visanud Liisi Sokman. Seejuures tabas ta

Kaotus viimases mängus Pärnu naiskonnale röövis Võru tüdrukutelt käeulatuses olnud kuldmedalid

Sel hooajal varem nii Eesti kui ka EVFi karika võitnud Võru spordikooli U16 vanuseklassi võrkpallinaiskond pidi omaealiste Eesti meistrivõistlustel leppima hõbemedaliga, Võru tüdrukutele sai saatuslikult kaotus Pärnu VK/SK naiskonnale. Täna Viljandis lõpenud finaalturniiri tunnistasid Võru tüdrukud kuni viimase kohtumiseni vaid 2:0 võite: üksteise järel mängiti selle tulemusega üle Premium 7/Salva Tartu, Saaremaa spordikool, Viljandi spordikool,

Võru jalgpallurid said III liigas hooaja teise võidu

Võru JK sai Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis hooaja teise võidu, mängides täna võõrsil 2:1 (1:0) üle seni vaid kaotusi kogunud Suure-Jaani Unitedi. Mäng algas võrulaste survega ning umbes 20. minutil avas Siim Salandu Andrei Kiši heast söödust skoori. Umbes viis minutit hiljem oli Salandul hea võimalus penaltist eduseisu kasvata, kuid vastaste väravaht püüdis löögi.

Võru spordikooli poisid on Baltimaade kolmandad

Võru spordikooli I meeskond saavutas Võrus toimunud U18 vanuseklassi poiste Baltimaade spordiklubide ja -koolide võrkpallimeistrivõistlustel kolmanda koha. Võrulased kaotasid reedel alanud turniiril alagrupis küll Riia võrkpallikoolile 0:3, kuid võitsid seejärel nii Balvi spordikooli (Läti) kui ka Marijampole ŽSMi (Leedu) 3:0 ja pääsesid alagruppide parima teise koha meeskonnana medalimängudele. „Pärast avamängu kaotust Riiale oli ainuke variant

Võrumaa staier Ivar Ivanov jooksis
30. Tartu jooksumaratonil esikolmikusse

Võru Lõunalõvi staier Ivar Ivanov saavutas täna toimunud SEB 30. Tartu jooksumaratonil kolmanda koha. 23 km pikkuse jooksu võitis kindlalt Viljar Vallimäe ajaga 1:16.03. Teiseks tulnud Ilja Nikolajev kaotas talle kahe minuti ja kolme sekundiga ning Ivanov nelja minuti ja 32 sekundiga. „Läksin jooksu nautima ning Tartu jooksumaratoni rada on profiili poolest mulle alati meeldinud,”

Navi kaotas koduväljakul kuivalt ja viie väravaga

Navi Vutiselts pidi tänases Eesti meistrivõistluste III liiga lõunatsooni mängus Jõgeva SK Noorus-96’ga koduväljakul vastu võtma suure 0:5 (0:2) kaotuse. Võrumaa meeskona esindaja Jaanus Trolla sõnul polnud Navil põhivõistkonnast kohal nelja mängijat, sealhulgas ka esiväravavahti. Kuna vahetus- ja varumängijate mängukogemused pole veel kõige paremad, otsustasime mängida rohkem kaitsest lähtuvalt. Mängu algus ei ennustanud midagi hullu,