Raske vigastus lõpetas Võru JK kaitsja hooaja

Võru JK jalgpallimeeskond kaotas hooaja lõpuni vigastuse tõttu oma paremkaitsja Ken Metsla (pildil). Ta sai vigastada eelmisel nädalal treeningul, kui teise mängijaga kokku põrkas. „Täiesti süütust olukorrast selline pauk,” ütles Võru JK mängiv treener Tauno Kikas. Tema sõnul on täpne diagnoos rangluu-õlanuki liigese luksatsioon ehk nihestus. Vigastuskoht fikseeriti plaatide ja poltidega ning täna hommikul sai

Võru maleklubi võistkond tuli Eesti meistriks

Eile Tallinnas lõpule jõudnud Eesti maleklubide meistrivõistlustel võitis esikoha Võru maleklubi võistkond koosseisus Kaido Külaots, Meelis Kanep, Ülar Lauk, Siim Kanep, Kaimar Puusepp, Margus Sööt, Taago Hiiesalu, Anto Kasak, Tatjana Fomina ja Tuuli Vahtra. Teise koha sai Laagri male arendamise ja edendamise keskus-klubi, kelle esimesel laual mängis suurmeister Jaan Ehlvest, ning kolmanda koha Narva SK

Timo Sild pääses orienteerumise EMil Rootsis lühiraja eelvõistluselt edasi finaali

Rootsis Faluni lähedal alanud orienteerumise EMil pääses Timo Sild tänasest lühiraja kvalifikatsioonist edasi neljapäeval toimuvale finaalvõistlusele, Lauri Sild peab aga leppima B-finaaliga. Peeti kolm eeljooksu ning igaühest pääses finaali 17 kiiremat. Raja pikkus oli 5 km. Timo Sild lõpetas teise eeljooksu 13. kohaga, kaotades jooksu võitnud norralasele Olav Lundanesile 1.41ga. Lauri Sild oli esimeses jooksus

HRK ratturid olid Team Rattapood Cupi etapil tublid

Eile Türisalus toimunud mägirattakrossi Team Rattapood Cupi teisel etapil võitis seenior 2 klassi (40aastased ja vanemad) sõidu ülekaalukalt Tarmo Mõttus ning tublit sõitu tegid ka teised võistlusel osalenud Haanja rattaklubi ratturid. Tarmo Mõttusega suutis stardist kaasa minna vaid Margus Sirvel (Rakke Fuji Expert), aga poolel maal jäi temagi maha. „Päris mõnus rada oli. Ei uskunudki,

Tanel Leok tegi Mehhikos hooaja parimat sõitu

Suzuki tehasetiimis sõitev Tanel Leok tegi Mehhiko MM-etapil oma tänavuse parima võistluse, saades kahe sõidu kokkuvõttes viienda koha. 26aastane Võrumaa motomees lõpetas Eesti aja järgi täna öösel Guadalajaras toimunud võistlusel mõlemad MX1-klassi sõidud kuuenda kohaga. Mehhikos sõideti merepinnast 1600 meetri kõrgusel asuval Nico España rajal ning asja tegid tavalisest keerulisemaks veel ka kuum ilm ja