Timo Sild pidi EMi lühirajal leppima 43. kohaga

Timo Sild pidi Rootsis Faluni lähedal toimuval orienteerumise EMil tänases lühiraja finaalis leppima 43. kohaga, Euroopa meistriks tuli norralane Olav Lundanes. Lühiraja finaal toimus muinasjutuliselt ilusal maastikul, kus suurte kõrguste vahede tõttu sai otsustavaks eduteguriks eelkõige hea füüsiline vorm. 2010. aastal tavaraja maailmameistriks tulnud Lundanesil kulus 6,24 km pikkuse raja läbimiseks aega 34.12. Norralase võit

Noored kergejõustiklased avasid välishooaja

Võru spordikeskuse staadionil peeti eile Võru spordikooli lahtised kergejõustikuvõistlused 1998. aastal ja hiljem sündinud lastele. Võisteldi 60 meetri ja 200 meetri jooksus, kõrgushüppes ning palliviskes. Võitjad. 1998.-1999. a sünd. Poisid. 60 m Markus Salumets (Antsla G) 7,8. 200 m Salumets 27,5. Kõrgus Raimond Vink (Võru Kreutzwaldi G) 1.65. Pall Markus Varrik (Sõmerpalu PK) 63.80. Tüdrukud.

HRK mehed temposõidus kolmekesi esikümnes

Premium 7 temposõidu karikasarja teisel etapil, mis toimus eile Pangodi järve ääres, jõudis 15 km distantsil esikümnesse kolm Haanja rattaklubi meest: Olavi Mõts oli neljas (seenior 2 klassis 2.), Tarmo Mõttus seitsmes (seenior k2 klassis 3.) ja Rajko Rattur kaheksas (seenior 1 klassis 4.). Kiireim oli Kaupo Kattai. „Pangodi-Elva-Pangodi trassil toimunud võistlus oli küllaltki kavala

Gümnaasiumiastme korvpallikulla võitis Parksepa

Võrumaa 10.-12. klasside poiste korvpallimeistriks tuli Parksepa keskkool, kes eile oma koduväljakul toimunud turniiril alistas kindlalt kõik kolm vastast. Võidukas võistkonnas mängisid Ville Tüve, Egert Reili, Indrek Raag, Rait Mosona, Rael Kalmus, Sander Kikas, Fredi Parker, Veiko Maidla ja Bobby Pokker, poiste treener on Kalev Palo. Teiseks tuli Võru Kreutzwaldi gümnaasium ja kolmandaks Antsla gümnaasium.

Petankerid selgitasid Võrumaa meistri trios

Võrumaa meistrikulla petangi trios võitsid üleeile Võru vanal staadionil toimunud võistlusel Enn Laanemäe, Ruti Loid ja Avo Tagen. Teiseks tulnud võitkonda kulusid Danel Pilv, Illart Majas ja Toomas Hoole ning kolmanda koha saanud tiimi Silvi Labbi, Ülle Rauk ja Tarvet Päkk. Medalikohtadele jõudnud võistkondade ühispilt. Foto: Võrumaa spordiliit Pildid