Lauri Sild sai EMil tavaraja finaalis 33. koha

Lauri Sild sai täna Rootsis orienteerumise EMil tavaraja finaalis 33. koha, kuldmedali võitis teist päeva järjest norralane Olav Lundanes. Tänasel 15,4 km pikkusel tavarajal oli eilse lühiaraja võitja Lundanesi võiduaeg 1:27.43. Teiseks tuli šveitslane Matthias Merz (+1.05) ja kolmandaks lühiraja hõbemedalimees Valentin Novikov (Venemaa; +1.30). Lauri Sild püsis esimese veel 20 parema hulgas, kuid langes

Parksepa KK sai EKSLi esiliigas viienda koha

Eile Rakvere peetud Eesti koolispordiliidu kergejõustikuvõistlustel saavutas Parksepa keskkool tugevaimas liigas võistkondliku viienda koha. seitsmendat aastat järjest võitis esikoha Rakvere reaalgümnaasium. Anna-Lisete Kukk tõi Parksepa koolile kolm medalit: 6.-7. klasside 60 m jooksus teenis ta ajaga 8,35 kulla, palliviskes võitis 53meetrise viskega hõbeda ning osales ka kolmanda koha saanud väike-rootsi teatejooksu (100 + 200 +

Kurgjärve võõrustab taas ratsutajaid

Haanjamaal Kurgjärvel peetakse homme järjekordne kestvusratsutamisvõistlus, millest võtavad osa sportlased Eestist, Venemaalt, Leedust, Poolast, Norrast ja Soomest. 120 km rajale läheb ka Võrumaa parim ratsutaja Marian Kikas, kes mullu Oopusega sõites Eesti meistritiitli võitis. Sel korral on tema võistlushobuseks Byron. Stardipaik, finiš ja ka vahefinišid asuvad Kurgjärve spordibaasis. Rajad kulgevad Haanja looduspargis kruusateedel, metsaradadel ja