Puiga APSi korvpallipoistel on olnud tegus kuu

Puiga APSi 2001. aastal sündinud poiste korvpallimeeskond osales nädalavahetusel Viimsis toimunud iga-aastasel Eesti makro- ja mikrokorvpalli festivalil, kus sai 31 meeskonna seas 13. koha. Esikoha võitis Rakvere spordikooli I meeskond. Kahepäevasel võistlusel võisteldi lisaks korvpallile ka rahvastepallis, viske- ja teatevõistluses ning korvpalliteemalises viktoriinis. Puiga korvpallipoisse juhendava Meelis Reinbergi sõnul kaotas APS korvpalli alagrupimängudes ühe punktiga

Neljapäeval joostakse 31. korda Võrust Väimelasse

Homme, 24. mail kell 18 antakse Võrus Vaba­du­se platsi juurest start traditsioonilisele Võru-Väi­me­la maanteejooksule. Jooksule saab eelregistreeruda veel täna ja homme Võrumaa spordiliidu koduleheküljel. End võistlusele kirja panna saab ka enne jooksu kella 16-17.30 Vabaduse väljakul. Tervise- ja kepikõndijate start Vabaduse väljakul on avatud kella 17–17.30. Finiš Väimelas suletakse kell 19.30. Möödunud aastal läbis võistlusmaa

Spordibaas/Teine Maailm tegi rahvaliiga mängus teisel poolajal Kaitseliiduga sotid selgeks

FC Spordibaas/Teine Maailm alistas eile Eesti jalgpalli rahvaliigas Kaitseliidu Võru maleva meeskonna 4:1 (1:1) ja jätkab alagrupiturniiril kaotuseta. „Hetkel kaks võitu kahest mängust, oleme enesekindlad,” ütles võitjate tiimi poolelt Rivo Rahuoja. Võru vanal staadionil peetud mäng algas tema sõnul Spordibaasi survega, kuid mõned head momendid olid ka vastastel. Umbes 30. minutil virutas Spordibaasi väravavaht Ville