Timo Sild võitis Valgas EOL Openi sprindivõistluse

Eesti kaitsejõudude spordiklubi esindav võrulane Timo Sild võitis täna OK Võru korraldusel Valgas ja Valkas toimunud ning Eesti-Läti orienteerumisliiga osavõistluseks olnud EOL Openi sprindivõistluse. Meeste eliitklassi 3,6 km pikkusel distantsil edestas ta 15 sekundiga lätlast Arturs Paulinšit ja 34 sekundiga Kenny Kivikast. Kaur Kase (OK Võru) sai kuuenda koha. Naiste eliitklasis oli kiireim lätlanna Sandra

Läti küttis Leedule Võrus kõva sauna

Täna Võru staadionil peetud meeste Balti jalgpalliturniiri avakohtumises võitis Läti Leedut 5:0 (3:0). Lätlased asusid juba 12. minutil Aleksandrs Cauna realiseeritud penaltist mängu juhtima. Viis minutit hiljem lõi Edgars Gauračs 2:0 ja kümmekond minutit enne poolajavilet Aleksejs Višnakovs juba 3:0. Teist poolaega oli mängitud kolm minutit, kui Gauračs sai kirja oma teise tabamuse, viies Läti