Timo ja Lauri Sild saavutasid lühirajal kaksivõidu

Võru orienteerujad, vennad Timo ja Lauri Sild saavutasid täna Viljandimaal Karksi vallas toimunud Eesti lühiraja meistrivõistlustel kaksikvõidu. Praegu kaitsejõudude spordiklubi esindav Timo Sild läbis meeste 5,4 km pikkuse distantsi 36.50ga ja kaitses edukalt mullu võidetud tiitlit. Lauri Sild (OK Võru) vahetas mulluse neljanda koha tänavu hõbemedali vastu, kaotades vanemale vennale ühe minuti ja 46 sekundiga.

Tääksi suutis tagantuule abil Navi üle mängida

Navi Vutiseltsil ei õnnestunud Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis täna oodatud punktilisa hankida, sest Suure-Jaanis kaotati SK Tääksi meeskonnale 0:1. Vastastele oli see kõigi aegade esimeseks võiduks III liigas, Navile aga juba neljandaks järjestikuseks kaotuseks tänavusel turniiril. Navi meeskonna esindaja Jaanus Trolla sõnul oli mitmel nende pallimehel mängupäeval muid kohustusi ning mitu meest on ka

Võru JK II jäi Tuleviku vanakestele napilt alla

Võru JK II meeskond kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsoonis täna võõrsil 1:2 Viljandi JK Tulevik Vanakestele. Võrulaste treeneri Vjatšeslav Vassilenko sõnul oli oodata rasket mängu ja nii ka läks. „Häälestasime ennast  raskeks mänguks hästi ette. Mäng algas rahulikult, vaatasime kuidas vastane tegutseb ja hakkasime oma mängu ehitama. Sööt käis ilusti mööda maad ja vastane

FC Aspen kirjutas IV liigas tabelisse teise võidu

FC Aspen sai täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsooni üheksandas voorus kirja hooaja teise võidu, alistades võõrsil Tartu JK Tammeka III meeskonna 3:0 (1:0). Võrumaa meeskond asus kohtumist turniiritabeli tagaosas asuva vastase vastu juhtima umbes veerandtunnise mängu järel, kui Janar Urbanik lõi üle väravast välja tulnud vastaste väravavahi kavalalt 1:0. Aspeni kapteni Jürgen Kuljuse sõnul