Võru jalgpallurite suurepärane mäng tõi suure tähega Mängus naabrite üle magusa võidu

Võru JK purustas Kagu-Eesti derbis täna koduplatsil Põlva FC Lootose 5:0 (1:0) ja tõusis Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis seitsmendalt kohalt neljandaks. Võru ja Põlva mõõduvõtud jalgpalliplatsil on alati kirgi ja intriige sisaldanud ning ka täna päeval nimetas Võru JK mängiv treener Tauno Kikas õhtul ees seisvat kohtumist mitte lihtsalt mänguks, vaid Mänguks suure tähega.

Homme algab suvevollesarja teine hooaeg

Homsest käivitub kaheksa nädalat kestev üle-eestiline suvevõrkpallisari, mille etapid toimuvad igal teisipäeval samaaegselt neljateistkümnes Eesti kohas, sh ka Võrus. Teist aastat toimuvas võistlussarjas osalemiseks pole vaja kuuluda võistkonda, sest tiimid moodustatakse igal turniiril koha peal. Esimesel etapil võistkonnad loositakse, edaspidi koostatakse vastavalt mängijate reitingule. „Nii on iga nädala teisipäev võimalik mängida koos uute toredate võrkpalli

Kerttu Jallai valmistub Eesti koondisega EMiks

Eesti naiste korvpallikoondis, kuhu kulub ka Võrust pärit Kerttu Jallai (22, 180 cm) alustab täna ettevalmistust EMi valikmängudeks. 13. juunil algaval ja kuu aega kestval valikturniiril on Eesti vastasteks Montenegro (eelmise EMi 6.), Poola (12.), Serbia ja Šveits ning 2013. aasta suvel Prantsusmaal toimuvale finaalturniirile pääseb valikgrupist kaks paremat naiskonda.

Võru judopoiss naasis Hollandist pronksmedaliga

Võru Rei judoka Egerti Kiisk (pildil) saavutas nädalavahetusel Hollandis Venrays toimunud rahvusvahelisel noorteturniiril kolmanda koha. 2001.-2002. aastal sündinud poiste kehakaalus kuni 30 kg maadelnud Kiisk kaotas teises ringis küll sakslasele ja langes miinusringi, kuid saavutas seal siis neli võitu ja sai tasuks pronksmedali. Esikoha võitis selles kehakaalus hollandlane Mik Dohmen. Tänavu juba 38. korda toimunud

Veoautokrossisari jõudis Tapal ekvaatorini

Eesti veoautokrossi meistrivõistlused jõudsid laupäeval Tapal toimunud neljanda etapiga poole peale, mõlemas võistlusklassis hoiavad juhtpositsiooni Võrumaa mehed. GAZ 53 klassis jäi neljakordne Eesti meister Sigmar Tammemägi sel hooajal esimest korda etapivõiduta ja lõpetas finaalsõidu Mikk Mäesaare ja parima GAZ 51/52 klassi mehe Olari Saarniidu järel kolmandana. Nelja etapi kokkuvõttes on Tammemägi 97 punktiga siiski sarja

HRK ratturite saagiks langes kolm poodiumikohta

Haanja rattaklubi ratturid saavutasid eile Kohtla-Nõmmel toimunud rattakrossisarja Team Rattapood Cup etapil kolm poodiumikohta: seenior 2 klassis võitis esikoha Tarmo Mõttus, kolmandaks tulid Kaupo Ots seenior 1 klassis ja Mari-Liis Mõttus M14/N16 klassis. „Rada oli porine ja tehniline, sisaldas ühte pikka kivist tõusu ja sama kivist laskumist. Päris paljudel oli tehnikaga, eriti rehvidega, probleeme, aga

Aigar Leok tuli Itaalias oma klassis kolmandaks

Aigar Leok sai laupäeval Põhja-Itaalias Lumezzanes toimunud Itaalia enduromeistrivõistluste teisel etapil üldarvestuses kümnenda ja oma klassis kolmanda koha. TM tehasetiimis sõitev Leok osaleb Itaalia meistrivõistlustel välismaalaste klassis, kus on alati osalemas tugevaid MM-sarja mehi. Nii ka seekord – päeva kiireim nii absoluutarvestuses kui ka välismaalaste seas oli prantslasest maailmameister Antoine Meo. Leokit edestas tema võistlusklassis