Võit Maccabi üle viis Võru JK väikestel karikavõistlustel kaheksandikfinaali

Võru JK võitis täna Eesti väikeste jalgpallikarikavõistluste 1/16-finaalis Tallinna külje all Loo alevikus Maccabi 2:0 (0:0). Eesti meistrivõistlustel mängib Maccabi IV liiga läänetsoonis, kus pole tänavu veel kaotuskibedust tundnud. „Esimene poolaeg lõppes mõlemapoolsete võimalustele vaatamata 0:0. Teisel poolajal õnnestus meil kaks tükki ära lüüa. Riho Ruusamäe suurepärase söödu tulemusena lõi Kristo Perli peaga 1:0. Teise

Viljar Kannimäe jätkab HRK krossisarjas täiseduga

Haanja rattaklubi krossisarjas jätkub Viljar Kannimäe edutee, eile Rõuges võitis juba kolmanda etapi järjest. 9,5 km pikkusel distantsil edestas Kannimäe parimat seeniori Tarmo Mõttust 16 sekundiga. Kolmanda koha sai Jaanus Tiivoja, kes kaotas võitjale juba ligi kolme ja poole minutiga. Lühikese distantsil (5,7 km) jõudis esimesena finišisse Sander Nool. Sarja neljas etapp toimub 4. juulil