Siim Plangi tegi Madona rallil head sõitu

Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer EVO X) saavutasid eile ja täna Lätis sõidetud Madona rallil absoluutarvestuses neljanda ja N4-klassis kolmanda koha. Ralli, mis oli ühtlasi ka Eesti meistrivõistluste etapp, võitsid Georg Gross ja Raigo Mõlder (Ford Focus WRC). Gross oli kogu päeva liidrikohal ja ralli lõpuks edestas ta N4 klassi kiireimaid, lätlasi Andis

Andre Kurg hoiab rallikrossisarjas kolmandat kohta

Andre Kurg (Lada Samara) sai täna Piiroja rajal sõidetud ning Eesti meistrivõistluste etapiks olnud Põltsamaa rallikrossil Super 1600 klassis Janno Liguri ja Arvo Kase järel kolmanda koha. Võrumaa noormees on kolme etapi järel ka kokkuvõttes Liguri ja Kase järel kolmandal kohal. Meistrivõistlused jätkuvad 7.juulil Võrumaal Missos.

Võru JK duubel tuli kuue minutiga rongi alt välja

Võru JK II meeskond mängis Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas täna koduväljakul SK Imavere Forsiga 3:3 (0:1) viiki, seejuures oldi veel veerand tundi enne mängu lõppu 0:3 kaotusseisus. Esimesel poolajal tujutult mänginud ja 0:1 kaotusseisu jäänud võrulased tegid teise poolaja alguses kaitses vigu ning külalised pääsesid juba kolme väravaga juhtima. Ometi suutsid väljakuperemehed rongi alt välja

Caspar Austa vahetas Rõuge rattamaratoni mulluse teise koha tänavu esimese vastu

Rõuge rattamaratoni võitjaks krooniti täna Caspar Austa, kel 59 km pikkuse distantsi läbimiseks kulus aega 2:07.55. Mullu Rõuge rattamaratonil teiseks jäänud Austa on tänavu võitnud kõik kolm Eesti rattamaratonide sarja seni toimunud etappi. Teisena lõpetanud Peeter Pruus kaotas Austale kümne sekundiga. Kolmanda koha heitluses jäi peale Allan Oras (+3.21), kes lõi sekundite mängus Sander Maasingut

Aspen kaotas Viljandi vanakestele nelja väravaga

FC Aspen kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsooni mängus täna Väimela staadionil Viljandi JK Tulevik Vanakestele 1:5 (0:3). Aspeni kapteni Jürgen Kuljuse sõnul algas mäng rahulikult ja mängupilt oli võrdne, kuni Võrumaa meeskonna kaitseliin väikse eksimuse tegi, mille vastased väravaga ära karistasid. „Terve poolaeg oli mängupilt sarnane, mõlemalt poolt tuli eksimusi, kuid meie ei suutnud

Rõuge mägirattasprindi võitis Caspar Austa

Eile õhtul Rõuge mõisapargis toimunud Rõuge mägirattasprindi võitis Caspar Austa, Haanja rattaklubi parimana sai Pait Hirv neljanda koha. „Paidul oli õnne, sest ta sai stardist suhteliselt kehvasti minema, aga kohe alguses kukkus Allan Oras ja vahetult enne lõppu tegi ka [Sander] Maasing sõiduvea ja põrutas lenksuga vastu puud ning kukkus,” kommenteeris finaali Hirve klubikaaslane Tarmo