Taavi Nassar tuli Soome supermoto meistrivõistluste etapil seitsmendaks

Taavi Nassar (TM) sai üleeile Kouvolas Soome supermoto meistrivõistluste esimesel etapil vabaklassis seitsmenda koha. Ajasõidus oli Võrust pärit motomees viies, võistlussõitudes sai 14., seitsmenda ja neljanda koha. Kokkuvõttes läks etapivõit kolmest sõidust kaks võitnud Toni Klemile. „Esimeses sõidus toimus kukkumine, mille tulemusena ei õnnestunud tsiklit kohe käima saada,” ütles Nassar Supermoto.ee vahendusel. Teist sõitu alustas

Sõjaväelaste maailmameistrivõistluste teine päev andis Timo Sillale tavarajal seitsmenda koha

Timo Sild sai täna Taanis Aalborgis sõjaväelaste orienteerumise MMil tavarajal seitsmenda koha, Lauri Sild oli 25. Esikoha võitis nii nagu eilsel lühirajalgi Valentin Novikov (Venemaa), kelle aeg 11,2 km pikkusel 35 kontrollpunktiga rajal oli 1:07.18. Eilne pronksimees Timo Sild kaotas talle viie minuti ja 15 sekundiga ning Lauri Sild 11 minuti ja 33 sekundiga. Teistest

Leokid said Jõelähtme endurosprindis kaksikvõidu

Aigar Leok (TM) võitis eile Jõelähtme vallas toimunud Eesti esimese endurosprindi võistluse. Esikoht tuli ägedas rebimises oma noorema venna Martin Leokiga (KTM). Leokite aegade erinevused olid 3-5 sekundit katse kohta ja kuigi esimesel kiiruskatsel näitas parimat aega Martin Leok, jäid seekord lõpuks ikkagi peale MM-sarjas kolmandat kohta hoida vanema venna kogemused – Aigar Leok edestas

Võrumaa noored kergejõustiklased võitsid teatejooksudes kaks kulda, hõbeda ja neli pronksi

Lõunalõvi/Võru spordikooli kergejõustiklased võitsid laupäeval Türil toimunud Eesti noorte meistrivõistlustel teatejooksudes seitse medalit, B-klassi poisid võidutsesid kahes jooksus. B-klassi poiste 4 x 100 meetri jooksus oli Võru neliku (Mihkel Liping, Jarl Teesalu, Allan Katšmazov, Lars Johannes Sissas) võiduaeg 48,42, lähimaid konkurente edestati 0,25 sekundiga. 4 x 110 meetri tõkkejooksus oli Teesalu, Katšamazovi, Konstantin Javnašani ja

Jan Jakobson on enne kahte viimast etappi endiselt napilt EMi finaaletapile pääsu joone all

Jan Jakobson sai eile Leedus 85 cm3 motokrossi EMi Kirde-Euroopa regiooni etapil 14. koha ja on enne kahte viimast etappi endiselt üheteistkümnes ehk esimene, kes praeguse seisuga EMi finaaletapile ei pääse. Kaunase lähedal Aleksotase rajal peetud võistluse esimese sõidu lõpetas Võrumaa krossipoiss 15. ja teise sõidu 12. kohaga. Mõlemal korral läks võit Tomass Šileikale (Läti),

OK Võru orienteerujad võitsid Lõuna-Eesti karikavõistlustel seitse esikohta

Põlvamaal Kanepi vallas Koorastes eile toimunud 34. Lõuna-Eesti karikavõistlustel orienteerumise tavarajal võitsid OK Võru sportlastest esikoha Anti Sõukand (M18), Janek Piirisild (M16), Lauri Pähn (M14), Eleri Hirv (N21A), Kerstin Uiboupun (N20), Kristiina Himma (N14) ja Kaie Konsap (N45). Kevin Koskinen (M18), Keven Mekk (M16), Hando Allmann (M12), Silvia Luup (N16), Kadri Parts (N35) ja Sarmite

Markus Männik tuli Strongman GP etapil viiendaks

Võrulane Markus Männik (pildil) sai reedel Pärnus toimunud tänavuse Eesti rammumeeste Strongman GP sarja avavõistlusel viienda koha. Esikolmikusse jõudis Männik kahel alal viiest: 300kilose raamiga kükkimises oli ta teine ja 145kiloste kohvrite kandmises kolmas. Viiest alast kolm võitis küll Rauno Heinla, kuid võistluse üldvõidu saavutas hoopis Meelis Peil. GP sarja järgmine etapp toimub eeloleval laupäeval

Rahvavõrkpalliturniiril „Tamula vanake” võidutsesid Pro Optika, SK Urvaste ja Vahet Pole

Rahvavõrkpalliturniiri „Tamula vanake” võitis sportlaste liigas võistkond Pro Optika, kus mängisid Oliver Lüütsepp, Marko Mett, Merilin Salben, Sylvia Tammerik, Rainer Vassiljev, Tamar Nassar ja Andri Aganits. Harastajate liigas saavutasid kolmikvõidu Võrumaa võistkonnad, parim oli SK Urvaste. Klassikute (40+) arvestuses kaistes mullust esikohta võistkond Vahet Pole. Turniiri parimateks mängijateks tunnistati sportlaste liigas Triin Taliga ja Andri