Noorte orienteerumise EMi avapäeval jäi
OK Võru noorte parimaks tulemuseks 30. koht

Kesk-Prantsusmaal Meymacis noorte orienteerumise EMi tänasel avapäeval toimunud sprindis oli OK Võru sportlastest parim 30. koha saanud Janek Piirisild. Kuni 16aastaste poiste 2 km pikkuse ja 17 kontrollpunktiga sprindirajal sai Piirisild ajaks 13.26, esikoha võitnud prantslasele Adrien Delenne’ile kaotas ta ühe minuti ja 50 sekundiga. Võistlejaid oli 81. Sama vanuseklassi tüdrukute sprindis (1,7 km, 16

Judo kadettide EM toimub tuleval aastal Eestis

Euroopa judoliit otsustas anda tuleva aasta kadettide EMi korraldusõiguse Eesti judoliidule. Kuna kadettide EMil võistlevad tuleval aastal 1997.-1998. aastal sündinud noored, siis ihkavad koduseks suurvõistluseks kohta Eesti koondises ka mitu Võru judokat, näiteks Rene Sulg, Tarvo Jõgeva jt. „Anname kõik endast parima, et turniir viidaks läbi sama hästi kui senised judo MK-etapid ja 2006. aasta

Meistrivõistlusi juhivad täiseduga Olari Venno
ja Kaido Treima ning Margot Pähn ja Aigi Jukk

Tamula rannas eile toimunud Võrumaa rannavõrkpallimeistrivõistluste teise etapi võitsid meestest Olari Venno ja Kaido Treima ning naistest Margot Pähn ja Aigi Jukk. Mõlemad paarid on ka kokkuvõttes oma võistlusklassis täiseduga sarja liidrid. Meeste esikohamängus võitsid Olari Venno ja Kaido Treima Kaspar Maila ja Tauno Kauri 22:20, kolmandaks tulnud Marko Metist ja Hardi Kuimetsast said etapivõitjad