Aigar Leok on enduro MMil esikolmiku kandadel

Enduro MMi Itaalia etapi teisel päeval saavutas E3-klassis võistlev Aigar Leok (TM) neljanda koha. Võrumaa motomeest edestasid klassi üldliider, prantslane Christophe Nambotin (KTM), rootslane Joakim Ljunggren (Husaberg) ja inglane David Knight (KTM). Võitjale kaotas Leok 1.25,1ga. Nii nagu eilegi võitlesid sõitjad tõsise palavusega. 40 kuumakraadi ja pisut rohkemgi tuulevarjus on raske katsumus kõigile, seda enam,

Jan Jakobson lunastas pääsme EMi finaaletapile

Võrumaa motopoiss Jan Jakobson sai 85 cm3 motokrossi EMi Kirde-Euroopa regioonis kümnenda koha ja tagas endale seega viimasena pääsme augustis Inglismaal toimuvale EMi finaaletapile. Esimesena joone alla jäänud Don Eric Laanet edestas KTMi tsikliga sõitev Jakobson kuue etapi kokkuvõttes kümne punktiga. Täna Türi Kihli krossirajal toimunud regiooni viimasel etapil tuli Jakobson eilse jalavigastuse kiuste kahe

Tanel Leok jõudis Rootsi MM-etapil esikuuikusse
ja tõusis sarja kokkuvõttes üheksandaks

Tanel Leok tuli täna Rootsis Uddevallas toimunud motokrossi MM-sarja üheksandal etapil kahe sõidu kokkuvõttes kuuendaks. Tänavu on Võrumaa motomees vaid ühel etapil kõrgemale küündinud – Mehhiko GP lõpetas ta viienda kohaga. Nädalavahetusel ladistas Rootsis kõvasti vihma ja seda jagus ka Uddevallas ning seetõttu oli rada mõlemal võistluspäeval väga mudane. Laupäeval sai Suzuki tehasetiimi esindav Leok

Vigastuse küüsis olev Taavi Nassar langes Eesti supermoto meistrivõistlustel kolmandaks

Eile Riias toimunud supermoto Eesti ja Balti meistrivõistluste etapi võitis soomlane Toni Klem. Valitsev Eesti meister Taavi Nassar on enne jaanipäeva saadud vigastuse tõttu sunnitud võistluspausil ning langes Eesti meistrivõitluste arvestuses liidrikohalt kolmandaks. Esikohal on 134 punktiga Klem, Jari Ojala (Soome) kaotab talle 18 ja Nassar 46 punktiga. Supermoto Eesti meistrivõistluste järgmine etapp toimub juba