Lõunalõvid jäid Kuldliiga etapil statisti rolli

Tänasel kergejõustiku Bigbank Kuldliiga etapil Viljandis võistelnud kaks Võru Lõunalõvi klubi sportlast jäid jõuproovil statisti rolli. Kolmikhüppes sai Lauri Leis 15.20ga kaheksa mehe seas kuuenda koha. Esikoha võitis Igor Sjunin, kes hüppas 16.67. Naiste kettaheites jäi Liis Kranich 39.26ga viie võistleja seas viimaseks. Parim oli 50.31ga Kätlin Tõllasson.

Tänavustel Võrumaa meistrivõistlustel
jõudis kahe alavõiduni viis kergejõustiklast

Eile Võru spordikeskuse staadionil peetud Võrumaa meistrivõistlustel kergejõustikus oli heas hoos alles 15aastane Hanna-Mai Vaikla, kes hüppas kaugust 5.62 ja võitis 11.29ga ka kolmikhüppe. Kahekordseid kullavõitjaid oli naiste seas veel kaks: Merli Ilves võitis 13,42ga (taganttuul 3,4 m/s) 100 meetri jooksu ja 1.60ga kõrgushüppe, Liis Kranich 12.24ga kuulitõuke ja 38.85ga kettaheite. Odaviskes oli 40.56ga parim

Võrumaal selgusid Eesti meistrid laskmises

Võrumaal Nursipalus selgusid nädalavahetusel Eesti meistrid vintrelvast laskmises, võistlusel osalesid ka välisvõistlejaid Soomest, Rootsist, Poolast, Tššehhist, Sloveeniast, Norrast, Belgiast ja Hollandist. Üldarvestuses võidutsesid mõlemas võistkusklassis Soome laskurid, Eesti meistriks tulid Villiko Nurmoja ja Margus Riso (mõlemad Kaitsejõudude spordiklubi).

Taavi Pindis juhib Läti veoautokrossisarja

Võrumaalt pärit Taavi Pindis võitis laupäeval Vecpilsis Läti autokrossimeistrivõistluste etapil veoautode klassis esikoha ja on kahe etapi järel ka kokkuvõttes sarja liider. Pindisel on praegu punkte 39 ning teisel kohal olev Aldis Grantinš kaotab talle 14 silmaga. Sõita jääb veel kaks etappi, järgmine neist toimub juuli lõpus Priekules. Bagide B600 klassis oli Keivo Kõiv viies

Kaarel Kiidron sõlmis lepingu Tšehhi klubiga

Võrumaalt pärit jalgpallur Kaarel Kiidron (22) allkirjastas eile kaheaastase lepingu Tšehhi klubiga FK Viktoria Žižkov. Poolte kokkuleppel on seda võimalik pikendada veel ühe aasta võrra. Varem Põlva FC Lootoses ja Tartu JK Tammekas mänginud Kiidron liitus Tšehhi klubiga selle aasta algul kuuekuulise laenulepinguga. Kevadel kukkus meeskond Tšehhi meistriligast välja ja alustab peatselt uut hooaega liiga