Anett Hollas ja Liisel Nelis kindlustasid U18 rannavolle EMil endale alagrupist edasipääsu

Anett Hollas ja saarlanna Liisel Nelis võitsid täna Tšehhis Brnos alanud U18 vanuseklassi rannavõrkpalli EMil esimesed kaks alagrupimängu ja kindlustasid endale sellega koha play-offis. Esimeses kohtumises võitsid Hollas ja Nelis turniiril viienda asetuse saanud Itaalia paari Margerita Bianchini ja Agata Zuccarelli 2:1 (11, -13, 13) ning seejärel alistati 2:1 (-17, 15, 12) ka leedulannad Urte

Võrumaa jalgpallimeistrivõistlustel jahivad kõik meeskonnad vähemalt poolfinaalikohta

Pühapäeval algavad tänavused Võrumaa jalgpallimeistrivõistlused, tiitlikaitsja Rantipol läheb turniiri avapäeval vastamisi 2009. aasta Võrumaa meistti Navi Vutiseltsiga. Teises pühapäevases mängus kohtuvad 2010. aasta Võrumaa meister ja mullune hõbemedaliomanik Rõuge ning turniiri ainus uustulnuk, meeskond nimega Ader & Jalkasõbrad. veel osalevad meistrivõistlustel läinud aasta pronks FC Spordibaas ja 2010. aastal hõbemedali võitnud Kuperjanovi JP. Tiitlikaitsja Rantipol

Habemega rekordit ohustanud Hanna-Mai Vaikla krooniti kaugushüppes Eesti noortemeistriks

Valgas toimuvate Eesti A- ja B-klassi kergejõustikumeistrivõistluste avapäeval võitis võrulastest kuldmedali Hanna-Mai Vaikla, veel langes Lõunalõvi/Võru spordikooli noorte saagiks kaks hõbedat ja kolm pronksi. Veidi rohkem kui kuu tagasi 15aastaseks saanud Vaikla sai kaugushüppes kolmandal katsel kirja tulemuse 5.66, mis on Eesti B-klassi tüdrukute tänavune tippmark ning jääb vaid seitsme sentimeetriga alla Piret Rasina poolt

Tartu noortetuuril sõideti eelviimane etapp

Tartu noortetuuri tänase kolmanda etapi (76 km Otepäält Holstresse) võitis Ekke-Kaur Vossman (Kalevi jalgrattakool I), kes tõusis ka tuuri üldliidriks. Võrumaa ratturitest kaotas Sander Nool võitjale 51 sekundit ja jagas protokollis 15.-27. kohta, Mari-Liis Mõttus (+1.18) oli 31. Homme on kavas tuuri viimane etapp, 10 km pikkune eraldistardist sõit. Enne seda on Nool 17. ja

Andres Raja olümpiaplaanidel kriips peal

Üleeile teist korda kolme kuu vältel põlvelõikusel käinud mitmevõistleja Andres Raja (pildil) ei püri enam Londoni olümpiale. Rajat taas opereerinud Kaidu Meitern ütles, et 30aastane sportlane tegi eelmisel nädalal kaugushüppes põlvele liiga. „Meniskis oli rebend, lõikus kestis paarkümmend minutit,” ütles Meitern Õhtulehele. Raja käis põlveoperatsioonil ka aprilli alguses. Juuni keskel ütles ta, et on vigastusest