Paadiralli kõrval mängiti Rõuges ka rannavollet

Täna Rõuges peetud rannavõrkpalliturniiri võitis meeskond koosseisus Kaspar Maila, Karlis Klaar, Antti Juul ja Kaido Treima. Teiseks tulid Olev, Olari ja Oliver Venno, Rene Vaher ning Jaanus Ainsoo, kolmandaks Kajar ja Kardo Kivioja, Jarek Jänes ning Aare Viitkin.

Tanel Leok pani Eesti motokrossi meistrivõistluste etapil oma paremuse kindlalt maksma

Eesti motokrossi meistrivõistluste tänasel etapil Pärnus pani MMi esikümnemees Tanel Leok (Suzuki) MX1-klassis oma paremuse maksma ning võitis kindlalt mõlemad sõidud. Leoki üleolek oli suur – esimeses sõidus kaotas teiseks tulnud Indrek Mägi talle 56 sekundiga ning teises sõidus Juss Laansoo 48 sekundiga. Meistrivõistluste liider on MX1-klassis kolme etapi Mägi. Tanel Leok ja Aigar Leok

Rõuge paadiralli võitsid Mark Laine ja Priit Narusk

15. Rõuge paadiralli võitsid Mark Laine ja Priit Narusk, kelle võiduaeg oli 36.24,5. Laine võitis paadirallil esikoha juba teist aastat järjest, mullu oli tema paariliseks Jaan Rakaselg. Teiseks tulid 2009. ja 2010. aastal paadirallil võidutsenud Taavi Lüütsepp ja Oliver Lüütsepp, võitjatele kaotasid nad täna 20,1 sekundiga. Kolmanda koha said Maro Purgas ja Peeter Kartsepp (+46,4).

Missos sõideti Eesti rallikrossisarja etapp

Misso rajal täna toimunud Eesti rallikrossi meistrivõistluste neljandal etapil sai Antsla valla noormees Andre Kurg (Lada Samara) Super 1600 klassis neljanda koha, kuid püsib kokkuvõttes endiselt kolmandal kohal. Priit Rebane oli viies. Super 1600 klassi finaalis edestasid Kurge Janno Ligur, Arvo Kask ja Siim Saluri. Ligur on 75 punktiga ka meistrivõistluste liider, kask kaotab talle