Võrumaa meistrivõistlused algasid tõelise thrilleriga, mängu saatus otsustati lõpuminutitel

Võrumaa jalgpallimeistrivõistlused algasid põnevusmänguga, milles kahe aasta tagune maakonna meister Rõuge suutis kaotatud poolaja järel 2:1 (0:1) jagu saada meeskonnast Ader & Jalkasõbrad. Võitjate mõlemad väravad löödi kohtumise lõpuminutitel. Väimela staadionil peetud kohtumine algas enam-vähem võrdse pallivaldamisega. Esimene tõsisem väravavõimalus avanes Rõugel, kuid Tauno Kikase üle väravavahi tõstetud pall tabas latti. Peatselt leidis kinnitust äraleierdatud

Siim Plangi tuli rallisprindivõistlusel
„Võrumaa suvi” Kaspar Koitla järel teiseks

Võrulased Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Subaru Impreza) said täna Võrumaal Misso vallas toimunud Eesti rallisprindi meistrivõistluste etapil neliveoliste autode klassis teise koha, jäädes alla vaid Kaspar Koitlale ja Andres Otsale (Mitsubishi Lancer Evo 9). 11 km pikkusel rajal edestas Koitla Plangit esimeses kahes voorus vastavalt 9,9 ja 8,8 sekundiga ning tagas endale sellega etapivõidu.

Kerstin Uiboupin jäi juunioride orienteerumise
MMil sprindis kaheksandasse kümnesse

Slovakkias Košices alanud juunioride orienteerumise MMil sai Kerstin Uiboupin täna sprindis 75. koha. 2,3 km pikkusel distantsil oli ajaga 11.13,0 kiireim rootslanna Tove Alexandersson, Uiboupin kaotas talle kahe minuti ja 54,7 sekundiga. Eestlannadest oli Uiboupin Evely Kaasiku (67.) järel paremuselt teine. Tulemuse sai kirja 134 võistlejat. Homme on MMil kavas tavarajavõistlus.

Johan Rohtla võitis Georg Otsa mälestusvõistluse pikamaaujumises juba kolmandat korda

Täna Võrus Tamula järvel toimunud Georg Otsa mälestusvõistluse pikamaaujumises võitis Johan Rohtla, kellele see on sellel võistluselt juba kolmas esikoht. Ka 2009. ja 2011. aastal kõige kiiremini üle Tamula ja tagasi (distants umbes 2 km) ujunud 22aastase Tallinna noormehe tänane võiduaeg oli 32.12,1 ehk ligi poolteist minutit aeglasem kui möödunud aastal. Teiseks tuli nii nagu

Tarmo Mõttus sai Rakke rattamaratonil parima Haanja rattaklubi mehena 31. koha

Eesti rattamaratonisarja etapiks olnud 59 km pikkuse Rakke rattamaratoni võitis Martin Loo. Parima Võrumaa ratturina sai Tarmo Mõttus (+9.48) 31. koha (M40 klassis 8.) koha. Poolesaja parema hulka jõudsid Haanja rattklubi meestest veel Viljar Kannimäe (44.), Pait Hirv (46.) ja Kaodo Oru (50.). 37 km pikkusel poolmaratonil oli kiireim Kristjan Johanson. Sander Nool sai kuuenda

Anett Hollas ja Liisel Nelis jagasid EMil 9. kohta

Anett Hollas ja Liisel Nelis kaotasid Tšehhis Brnos rannavõrkpalli U18 vanuseklassi EMil eile miinusringis soomlannadele Anniina Parkkinenile ja Emmi Huovinenile ning jäid turniiril jagama 9.-12. kohta. Eestlannad alustasid mängu hästi, võites avageimi 21:16, kuid kaks järgmist geimi langesd numbritega 21:15 ja 15:10 põhjanaabrite saagiks. Euroopa meistriks tuli Poola paar Katarzyna Kociolek – Jagoda Gruszczynska. Anett

Mihkel Kannimäe ja Anne Viskov kaitsesid
Jaanus Kala mitmevõistlusel mullust esikohta

Antslas eile 15. korda toimunud Jaanus Kala viievõistluse võitis meestest teist aastat järjest Mihkel Kannimäe, mullust esikohta kaitses ka naiste neljavõistluse võitja Anne Viskov. 2746 punkti kogunud Kannimäe sai 100 meetris kirja aja 12,66, hüppas kaugust 5.50, tõukas kuuli 12.15, viskas oda 46.90 ja jooksis 1500 meetrit 4.56,60ga. Teiseks tulnud Henri Ojaperv kaotas võitjale 52