Võrulased võitsid Rukkilillemängudel viis esikohta

Tallinnas Kadrioru staadionil eile ja täna peetud 23. Rukkilillemängudel kergejõustikus võitsid Võrumaa noored viisteist medalit, igast sordist viis. Kahe alavõiduni jõudis Hanna-Mai Vaikla, kes oli parim nii B-klassi tüdrukute 100 meetri tõkkejooksus (aeg 15,32) kui ka kaugushüppes (tulemus 5.52). C-klassis võitis Stefani Vissel 31,87ga 200 meetri tõkkejooksu ning Markus Salumets 5.04ga kaugushüppe, lisaks tuli Salumets

Jätka lugemist →

Kerstin Uiboupin tuli B-finaalis kaheksandaks

Slovakkias Košices jätkuval juunioride orienteerumise MMil sai Kerstin Uiboupin täna lühiraja B-finaalis kaheksanda koha ehk oli üldises paremusreas 65. Kuldmedali võitis ka sprindis kiireim olnud Tove Alexandersson (Rootsi). Homme on neidudel MMil viimase alana kavas teatevõistlus.

Kaks HRK ratturit temposõidus esikümnes

Tartumaal Pangodis eile toimunud Premium 7 temposõidu karikasarja etapil jõudis 15 km eraldistardist sõidus esikümnesse kaks Haanja rattaklubi meest: Rajko Rattur sai viienda ja Olavi Mõts seitsmenda koha. Esikoha võitis Kaarel Redi.

Kerttu Jallai Montenegros kätt valgeks ei saanud

Eesti naiste korvpallikoondis kaotas eile võõrsil 61:81 (27:52) Montenegrole ning jätkab EMi valikturniiril ilma ühegi võiduta. Kerttu Jallai kümne mänguminutiga kätt valgeks ei saanud. Eestlannadel on pidada veel viimane mäng Serbiaga.