Rantipol kaitses rannajalgpallis mullust esikohta

12. Silja Spordi rannajalgpalliturniiri võitis teist aastat järjest Rantipol, kes tänase klubide võistluse finaalis alistas FC Spordibaasi 3:1. Kolmanda ja neljanda koha saatuse selgitasid kaotuseta alagrupi võitjateks tulnud, kuid poolfinaalis vastavalt Rantipolile 0:2 ja FC Spordibaasile 1:4 kaotanud Rõuge ja Kiili SK. 2:1 võitis pronksimängu Rõuge. Esinelikule järgnesid Club Tartu, Egotar, Kose noored ja FC

Rõuge mägirattatuuri võitja selgus alles
ligi 170 km pikkuse võidusõidu lõpumeetritel

Kuuendat korda toimunud Rõuge mägirattatuuri võitis Erki Kukk, kes tänase viimase etapi finišis edestas napilt, vaid 0,1 sekundiga võistluse mullust võitjat Virgo Karu. Kuke võiduaeg oli 7:31.00,8. Kukk oli kiireim nii kolmepäevase võistluse proloogil kui ka esimesel kahel etapil kolmest. Tänast viimast etappi alustati viitstardist ning minut ja kümme sekundit enne konkurenti alustanud Kukk kasvatas

Tanel Leok tõusis MM-sarjas esikaheksasse

Tanel Leok (Suzuki) tuli Lätis Kegumsis MX1-klassi motokrossi MM-sarja etapil täna kahe sõidu kokkuvõttes seitsmendaks ning tõusis MMil kümne etapi järel kaheksandale kohale. Esimeses sõidus püsis 27aastane Võrumaa krossimees algusest peale kuni lõpuni välja peaaegu kogu aeg kuuendal kohal, langedes vaid seitsmendal ringil korraks seitsmendaks. Sõidu võitnud itaallasest tiitlikaitsjale Antonio Cairolile (KTM) kaotas Leok finišis

Lauri Sild pääses MMil kindlalt tavaraja finaali

Orienteerumise MMil Šveitsis lunastas Lauri Sild tänases tavaraja kvalifikatsioonis kindlalt pääsu neljapäeval toimuvasse finaali, saades oma grupis neljanda koha. Tema eeljooksu kiireim oli 12,2 km pikkusel rajal kiireim eilse sprindi hõbemedalimees Matthias Merz (Šveits) ajaga 59.22. Valentin Novikov (Venemaa) kaotas võitjale 20 sekundiga, järgnesid prantslane Frederic Tranchand (+2.53) ja Lauri Sild (+2.55). Finaali pääses teinegi

Robert Täht ja Renee Teppan Pärnus esikaheksas

Robert Täht ja pärnakas Renee Teppan lõpetasid Pärnus toimunud Eesti rannavõrkpalli GP sarja ja ühtlasi ka Ida-Euroopa Võrkpalli Assotsiatsiooni (EEVZA) rannavollesarja etapi 7.-8. koha jagamisega. Täht ja Teppan võitsid eile Urmas Piigi ja Jaanus Kulleri 2:1, kaotasid siis Maksim Petrovile ja Aleksei Povjakelile 1:2 ning võitsid Ostap Firsovi ja Maksim Žirkovi (Venemaa) 2:0. Täna kaotati

Karel Kutsar EMi etapil punktikohale ei jõudnud

Koos motokrossi MM-etapiga Lätis Kegumsis sel nädalavahetusel toimunud MX2-klassi EMi (ametlik nimi EMX250) teisel etapil osales ka võrulane Karel Kutsar, punkte tal teenida ei õnnestunud. Eile sai KTMi tsikliga sõitev Kutsar kvalifikatsioonis 27. koha ja oli esimeses võistlussõidus 21. kohaga esimene, kes punktidest ilma jäi. Täna hommikul peetud teise võistlussõidu lõpetas Kutsar 25. kohaga. Etapi

Mariann Toots ja Heleene Hollas jõudsid
U16 tüdrukute rannavolleetapil finaali

Eesti noorte rannavõrkpalli karikavõistlused jätkusid eile Võrumaal U16 vanuseklassi turniiridega, poisid mängisid Kääpal ja tüdrukud Võrus. Tüdrukute turniiril jõudsid võõrustajatest finaali Mariann Toots ja Heleene Hollas, esikohakohtumises kaotasid nad 1:2 (-5, 14, -9) Pärnu-Viljandi paarile Hanna Pajula ja Renate Pikk. Iris Ivan ja Greete Hollas jäid jagama 9.-12. kohta ning Mona Lisa Evestus ja Hanna-Liisa

Palju õnne! Laur Lukin 75

Täna saab 75aastaseks Võrumaa legendaarne suusatreener Laur Lukin. Harjumaalt pärit Laur Lukin hakkas sportima koolipõlves, aastatel 1956-1971 treenis ta Jõu suusakoondises Uno Orunuka juhendamisel. Eesti meistrivõistlustel on ta võitnud kaks kulda, kuus hõbedat ja üheksa pronksi murdmaasusatamises ning ühe hõbemedali ka laskesuusatamises, 1962. aastal sai ta meistersportlaseks. 1963. aastal lõpetas Laur Lukin Tartu ülikooli kehakultuuriteaduskonna