Lauri Sild lunastas MMil koha ka lühiraja finaalis

Šveitsis jätkuval orienteerumise MMil pääses Lauri Sild täna lühiraja kvalifikatsioonist edasi finaali, Timo Sild jäi napilt joone alla. Lauri Sild lõpetas oma jooksu viienda kohaga. 4,9 km pikkusel rajal parima aja (30.34) saanud austerlasele Gernot Kerschbaumerile kaotas ta 56 sekundiga. Enne MMi põlvevigastuse küüsis olnud Timo Sillal jäi oma jooksus edasipääsust puudu vaid kaheksa sekundit

Võrumaale jäeti Hinsa krossil kaks kaksikvõitu

Laupäeval Võrumaal sõidetud Hinsa autokrossil said mõlemas veoautode klassis kaksikvõidu Võrumaa krossimehed. Suurte veoautode (GAZ 53) finaalis oli teist etappi järjest esimene Mikk Mäesaar, talle järgnesid Sigmar Tammemägi ja Marek Kõbu. Pärast kaks etappi väldanud võistluspausi oli rajal tagasi mullune Eesti meister Vaiko Samm, kuid tõrkuma hakanud tehnika ei lubanud talle paremat kohta neljandast, vahendas

Võrus toimus Kristjan Kaisi rannavõrkpallilaager

Läinud nädala esmaspäevast reedeni toimus Võrus Kristjan Kaisi rannavõrkpalli suvelaager, kus osales 57 last vanuses 8-17 eluaastat. Noori võrkpallihuvilisi oli lisaks võrukatele ka Tallinnast, Tartust ja Põlvamaalt. Treeningud, kus noored lihvisid erinevaid rannavolle elemente ja mänguoskust, toimusid Tamula rannas. Laagrilisi juhendasid treenerid Oliver Lüütsepp, Marko Mett, Karolin Raudsepp, Kaisa Soomets ja Eliise Hollas. Foto: Võru

Ilmataat kimbutas noori rannavõrkpallureid

Eile Võrumaal lõpule jõudnud Eesti noorte rannavõrkpallikarikavõistluste eelviimasel etapil tuli mängijail võistelda kohati päris ekstreemsetes tingimustes. Laupäeva õhtul olid korraldajad Tamula rannas valmis seadnud neli väljakut, ent öine vihmasadu muutis neist koguni kolm mängukõlbmatuks ning võistluspäeva alguseks suudeti uuesti korda seada vaid üks mänguplats, vahendas Võru VK koduleht. Õnneks suudeti turniiri käigus treenerite ja lapsevanemate

Tarmo Mõttus võitis Team Rattapood Cupi
etapil oma võistlusklassis esikoha

Laupäeval Harjumaal Kolgakülas toimunud Team Rattapood Cupi mägirattasarja neljandal etapil võitis seenior 2 vanuseklassis esikoha Tarmo Mõttus (Haanja rattaklubi). Muidu probleemideta sõit muutus võitja sõnul ärevaks enne viimast ringi, kui tõusul käiku vahetades kett kummalisel kombel käiguvahetaja vahelt välja ronis ja edasi sõitmise võimatuks tegi. „Siiski õnnestus see [kett] tagasi meelitada ja sõidu võit vormistada.