Hanna-Mai Vaikla võitis noorte Balti
kergejõustiku maavõistlusel kaugushüppe

Võru tüdruk Hanna-Mai Vaikla (pildil) võitis täna Lätis Jekabpilsis toimunud B-vanuseklassi Balti kergejõustiku maavõistlusel 5.55ga (taganttuul 4,3 m/s) kaugushüppe. Vastutuulega joostud 100 meetri tõkkejooksus tõi Vaikla ajaga 15,82 Eestile teise koha punktid. Alavõidu sai 15,31ga Kreete Verlin. Eesti koondises võistles võrulastest veel Allan Katšmazov, kes saavutas poiste 110 meetri tõkkejooksus ajaga 15,42 koondisekaaslase Hans-Christian Hausenbergi

Lauri Sild lõpetas MMi lühirajavõistluse 16. kohaga

Võrulane Lauri Sild (pildil) sai täna Šveitsis orienteerumise MMil lühirajal 16. koha. 6,5 km pikkusel 20 kontroll-punktiga distantsil saavutas ülatusvõidu lätlane Edgars Bertuks. Aluksne maakonnast pärit 27aastane Bertuks, kelle senine parim koht MMilt oli üheksas, edestas tehniliselt keerulisel rajal viie sekundiga Valentin Novikovi (Venemaa) ja 25 sekundiga Fabian Hertnerit (Šveits). Viimase kümnendi lühiradade valitseja, prantslane

Triinu Meltsov oli Piirojal parim ja Keilas neljas

Parksepa neiu Triinu Meltsov (Honda Civic) võitis naiste arvestuses pühapäeval Põltsamaal Piiroja rallikrossi rajal toimunud Piiroja karikasarja kuuenda etapi. Meltsovi võit oli kindel, konkurente edestas ta pea minutiga. Päev varem sai Meltsov Keila rahvasprindil naiste arvestuses neljanda koha. Esikoha võitis Marin Aarn.