Greete Hollas võitis koos Mona Marandiga
U14 vanuseklassi rannavõrkpalli karikasarja

Greete Hollas (pildil vasakul) tuli koos Tartu tüdruku Mona Marandiga Eesti U14 vanuseklassi karikavõitjaks rannavõrkpallis, võitmatuks jäädi sarja kõigil neljal etapil. Täna Kohilas alanud noorte rannavolle karikasarja viimasel, neljandal etapil võitsid Hollas ja Marandi U14 tüdrukute finaalis 2:0 tartlannad Janely Simenson-Plakso ja Epp Haavasalu. Homme ja ülehomme võistlevad Kohilas U16 ja U18 vanuseklassi võrkpallurid.

Siim Plangi on Rally Estonia avapäeva järel 9. kohal

Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer Evo X) on täna Otepääl alanud Rally Estonia avapäeva järel üheksandal kohal, N-rühma sõitjatest ollakse neljandad. Ralli liidriks tõusis kõik viis tänast kiiruskatset võitnyd norralane Mats Østberg (Ford Fiesta WRC), kes edestab 20,7 sekundiga belglast Thierry Neuville’i (Citroen DS3 WRC) ja 43 sekundiga Georg Grossi (Ford Focus WRC).

Mari-Liis Mõttus võitis mägirattakrossis
teist aastat järjest Eesti noorte meistritiitli

Mari-Liis Mõttus (Haanja rattaklubi) tuli täna mägirattakrossis N16 vanuseklassi Eesti meistriks. Harjumaal Jõelähtme vallas Ülgase küla lähistel endistes karjäärides toimunud võistlusel kulus Mõttusel 10,6 km pikkusel distantsi läbimiseks aega 39.19,2. Teiseks tulnud Iiris Õunmaad edestas ta 31,3 sekundiga, järgmisi juba rohkem kui kolme ja poole minutiga. Mõttus võitis krossikulla teist aastat järjest, mullu võidutses ta

Algavad Võrumaa tennisemeistrivõistlused

Täna algavatel maakonna tennisemeistrivõistlustel osalevad kõik Võrumaa tugevamad selle ala harrastajad eesotsas tiitlikaitsja Taso Vahli ning mulluste teiste medalimeeste Tauno Kikase ja Yvelin Rästaga. Mängud peetakse Tamula tenniseväljakutel. 12 meest mängivad esmalt kahes alagrupis. Veerandfinaalid ja poolfinaalid on kavas pidada ajavahemikul 13.–17. augustini ning medalimängud 18. augustil. Kui mullu esmakordselt toimunud Võrumaa meistrivõistlustel selgus võitja

Spordibaas jäi Värska Originaaliga jänni

FC Spordibaas kaotas Eesti jalgpalli rahvaliigas eile koduväljakul Põlva meeskonnale Värska Originaal 1:4. Rahvaliiga IV alagrupi tabel 1. Värska Originaal 21 punkti (7 mängust), 2. Ahja 9 (3), 3. JK Valgjärve/Kõlleste 9 (5), 4. Roosu SK 6 (3), 5. FC Spordibaas/Teine Maailm 6 (4), 6. Laheda SK 6 (5), 7. Antsla 2 (6), 8. FC

Ader ja Jalkasõbrad kirjutasid viimase minuti väravaga tiitlikaitsjale tabelisse teise nulli

Ader ja Jalkasõbrad said Võrumaa jalgpallimeistrivõistlustel eile esimese võidu, kui võitsid tiitlikaitsja Rantipoli 3:2. Esimeses kahes kohtumises üheväravalise kaotusega leppima pidanud meeskond jäi ka eile kahel korral kaotusseisu, kuid suutis lõpuks mängu ikkagi enda kasuks kalutada. Võiduvärava lõi viimasel mänguminutil Gaspar Vainula. Sama mees lõi võitjate kasuks teisegi värava, veel sai jala valgeks penalti realiseerinud

Kahe miili jooksu võitis Ivar Ivanov

Võrumaa staadionijooksusari jätkus eile Võru spordikeskuse staadionil kahe miili (3218 m) jooksuga, kus ajaga 9.58,5 oli kiireim Ivar Ivanov. Teisena lõpetas Margus Lehtna (+1.02,8) ja kolmandana Mikk Laur (+1.35.2). Naiste parim oli 13.44,6ga Monika Irves, kes vaid 0,1 sekundiga edestas oma tütart Meriliin Irvest. 400 meetri jooksu võitis meestest 51,85ga tallinlane Mikk Talpsepp ja naistest