Spordibaas ja Navi tegid võitlusliku viigi

Võrumaa jalgpallimeistrivõistluste tänases mängus viigistasid FC Spordibaas ja Navi Vutiselts Väimelas 3:3. Mängu algul tõrjus Spordibaasi väravavaht Ville Tüve Navi penalti ning Spordibaas asus Kristjan Kikkase ja Dennis Mägi väravatest 2:0 mängu juhtima. Teisel poolajal lõi Averi Ots Spordibaasi kasuks kolmandagi värava, kuid ometi lõppes mäng viigiga. Navi mängijaist jõudis kaks korda sihile Gris Kallas,

Tanel Leok lõpetas Venemaa GP-l esikümne

Tanel Leok sai täna Venemaal Semigorjes toimunud motokrossi MM-etapil kümnenda koha, MMi kokkuvõttes on ta endiselt kaheksas. Esimese sõidu lõpetas Suzuki tehasetiimi esindav Võrumaa motomees üheksanda ja teise sõidu kümnenda kohaga. Mõlemas sõidus oli kiireim itaallane Antonio Cairoli (KTM). Esimeses sõidus oli Leok pikka aega kümnendal kohal, kuid suutis enne lõppu itaallasest Davide Guarnerist mööduda

FC Wertykal avas rahvaliigas võiduarve

Võru jalgpallimeeskond FC Wertykal sai Eesti rahvaliigas kirja esimese võidu, kui alistas eile Võru vanal staadionil Kaitseliidu Võrumaa maleva meeskonna 4:1. FC Wertykali tänase kapteni Kasper Kepsi sõnul oli üsna porisel ja libedal väljakul peetud mängu algus tasavägine, kuid 8. minutil õnnestus Wertykalil skoor avada, kui Dennis Mägi palli filigraanselt vastaste värava vasakusse nurka saatis.