Roosu ja Laheda poolitasid rahvaliigas punktid

Roosu SK viigistas eile Tilsi staadionil Eesti jalgpalli rahvaliiga mängus Laheda SKga 4:4 (1:1). Võrumaa meeskond asus 12. minutil mängu Tauri Maidla löögist juhtima, kuid jäi teise poolaja algul 1:2 kaotusseisu. Siis lõi Kristjan Kurrikoff väikese vahega (55. ja 62. minutil) kaks väravat ning Roosu läks omakorda 3:2 ette. Vastased viigistasid, ent Kurrikoff ei jäänud

Karel Kutsar jäi Venemaal punktideta

Koos motokrossi MM-sarja etapiga nädalavahetusel Venemaal Semigorjes toimunud EMi etapil klassis EMX250 pidi võrulane Karel Kutsar avasõidu katkestama, teises sõidus sai ta 23. koha. Etapi võitis Mel Pocock (Suurbritannia), kes on ka EMi üldliider.

Paikuse enduro EM-etapp oli Leokitele edukas

Aigar ja Martin Leok tegid head sõitu nädalavahetusel Pärnumaal Paikusel toimunud enduro EMi etapil. Aigar Leok (TM) võitis mõlemal päeval kindla esikoha E3-klassis. Üldarvestuses jäi ta laupäeval napilt teiseks, kaotades 2,3 sekundiga rootslasele Martin Larssonile, kuid pühapäeval oli võistluse absoluutselt kõige kiirem mees. „Terve nädalavahetus sujus hästi, liigseid riske ei võtnud. Pisut jäi kripeldama, et

Navi triatloni esikoht läks Aimar Hussarile

Eile toimunud Navi rahvatriatloni võitis Aimar Hussar, kel 300 meetri ujumiseks, 15 km pikkuseks rattasõiduks ja 4 km jooksmiseks kulus aega kokku 50.06,9. Teiseks tulnud Kaidar Hussar kaotas oma nooremale vennale 18,3 sekundiga. Kolmanda koha sai Uku Vislapuu (+1.38,2). Naiste parim oli üldjärjestuses 13. koha saanud Liis Livin. Võistles 16 meest ja neli naist. N-ö

Markus Männik võitis rammumeeste GP sarja

Võrulane Markus Männik tuli laupäeval Tallinnas toimunud Eesti rammumeeste Strongman GP sarja etapil kolmandaks ning tagas endale sellega sarja üldvõidu. Viimasel etapil vaid Meelis Peilile ja Lauri Nämile alla jäänud Männik alustas võistlust esikohaga kombineeritud võistluses, kus 135kilose kohvri tassimisele järgnes nn pardikõnd 200kilose raskusega. Sajakiloste plokkide surumises jagas ta kolmandat kohta, 450kilose rehvi kantimises

Võrumaa jahilaskur Tauri Tamm tuli Estonian Openil teiseks ja võitis Eesti karika

Mõniste valla noormees Tauri Tamm (pildil) saavutas nädalavahetusel Tallinnas toimunud Estonian Openil FITASC sportingus teise koha, Eesti karikavõistluste arvestuses kuulus talle aga kindel võit. Võrumaa laskurid saavutasid esikoha ka võistkondlikus arvestuses Tauri Tamme tabas Männiku tiirus toimunud võistlusel 178 märki 200st. Enamat suutis vaid ungarlane Andras Szerdahelyi, kes sai kirja ühe tabamuse rohkem. Kolmandaks tuli

Anett Hollas ja Liisel Nelis võitsid U18 Eesti karika

Anett Hollas ja saarlana Liisel Nelis võitsid eile Kohilas U18 vanuseklassi neidude konkurentsis Eesti noorte rannavõrkpallisarja viimase etapi ning tagasid endale sellega ka karikavõidu. Hollas ja Nelis võidutsesid tänavu karikasarjas kõigil kolmel etapil, kus nad osalesid. Seekord alistati esikohamängus Kohila võrkpallurid Katleen Kanguri ja Kertu Laagi 2:1 (14, -19, 10). Sama vanuseklassi noormeeste seas saavutas