Margot Pähn ja Aigi Jukk kindlustasid endale meistrikulla, meeste esikoha saatus on veel lahtine

Eile naiste konkurentsis Võrumaa rannavõrkpalli meistrivõistluste eelviimase etapi võitnud Margot Pähn ja Aigi Jukk (pildil) kindlustasid endale sellega enne viimast etappi juba ka tänavuse meistritiitli. Tamula rannas toimunud turniiri esikohakohtumises võitsid Pähn ja Jukk Tartumaa paari Reet Alase ja Kristi Vingi 2:1 (13, -14, 8). Ka ülejäänud kolm paari võistlesid väljaspool Võrumaa meistrivõistluste arvestust. Pähn

Jätka lugemist →

Navi vutimehed võitsid kuperjanovlasi 5:2

Navi Vutiselts võitis Võrumaa jalgpallimeistrivõistlustel eile Kuperjanovi pataljoni meeskonna 5:2. Võitjatest kogunes Mario Pajustiku arvele kaks väravat, ühe tabamuse said kirja Veiko Maidla, Kristjan Kurrikoff ja Valeri Kuragin. Kaotajatest lõid väravad Erki Saks ja Siim Salandu, neist viimane penaltist. Navi meeskonnal on nüüd tabelis seitse punkti neljast mängust ning kuperjanovlastel kaks kaotust.

Robert Täht tuli suvevollesarja üldvõitjaks

Teisipäeval lõpule jõudnud Credit24 suvevõrkpallisarja üldvõidu saavutas meeste arvestuses võrulane Robert Täht (pildil). Tema ja Jaak Kivend Jõhvist kogusid kaheksa etapiga võrdselt 104 punkti, kuid kuna Tähel oli rohkem etapivõite, siis kuulus esikoht talle. Paremuselt järgmise Võru mehena oli Kaspar Maila 21. Naiste arvestuses võidutses Kaia Mägi Saaremaalt. Võrumaa parimana sai Kristina Teder 12. koha.

Jätka lugemist →