Uku Vislapuu saavutas kaitsejõudude triatlonimeistrivõistlustel teise koha

Koos Eesti triatlonimeistrivõistlustega toimus täna Kubijal ka 14. Võru triatlon ning selgusid kaitsejõudude triatlonimeistrid. Võrulastele oligi kõige edukam kaitseväelaste võistlus, kus Uku Vislapuu (Kaitseliidu Võrumaa malev) võitis hõbemedali. Võistluse (0,25 km ujumist, 12 km rattasõitu ja 3,3 km jooksu) kiireim oli ajaga 38.04 Risto Randma, Vislapuu kaotas talle ühe minuti ja 22 sekundiga. Lõuna kaitseringkonna

Võrus selgusid Eesti meistrid triatlonis

Võrus toimunud Eesti meistrivõistlustel olümpiatriatlonis (1,5 km ujumist, 40 km rattasõitu ja 10 km jooksu) kaitsesid mullu võidetud esikohta Marko Albert ja Kaidi Kivioja. Kubijal peetud võistlusel tõusis Albert liidriks kohe ujumisega, mille järel edestas poolteise minutiga Venemaa sportlast Aleksei Tsepajevit. Rattasõidus hoidis Albert edu, teiseks tõusis Kirill Kotšegarov ja kolmandaks Raimo Raudsepp. Jooksurajal jõuvahekorrad

Andre Kurg võitis rallikrossisarja etapi

Antsla valla noormees Andre Kurg (Lada Samara) võitis täna Põltsamaa lähistel sõidetud Eesti rallikrossi meistrivõistluste viiendal etapil Super 1600 klassis esikoha. Kurel õnnestus finaali tänu konkurentide ebaõnnele juhtima asuda ning juhtpositsiooni finišini hoida. Teiena lõpetas Arvo Kask ja kolmandana Sander Roosimaa. Priit Rebane oli seitsmes. Meistrivõistluste kokkuvõttes on Kurg 72 punktiga kolmandal kohal. Esikohta jagavad

Aspen napsas Pubi Trehvilt viigipunkti

FC Aspen viigistas Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas täna Tartus lõunatsooni liidri FC Pubi Trehviga 2:2 (0:1). Aspebi kapteni Jürgen Kuljuse sõnul algas mäng mõlemalt poolt loiult, mis oli ilmselt tingitud palavast ilmast. „Esimesel poolajal oli pall enamasti Pubi Trehvi käes, kuid ründeliini see ei jõudnud ja ohtlikumad olid meie kontrarünnakud kui nende pallihoidmine. Meie poolt

Viljar Kannimäe sai Otepää maratonil 20. koha

Viljar Kannimäe (Haanja rattaklubi) sai täna Samsung Estonian Cup sarja kuuluval Otepää rattamaratonil 20. koha, 63 km pikkuse võidusõidu võitnud Erki Pütsepale kaotas ta kolme ja poole minutiga. Poolmaratonil oli Sander Nool (Haanja rattaklubi) 19. ja selles sarjas TÜASK värvides sõitev Mari-Liis Mõttus parima naisena ning N14/16 vanuseklassi võitjana 20.

Võit tõstis Võru JK duubli koha võrra kõrgemale

Võru JK duubelmeeskond võitis täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas võõrsil Tartu Quattromedi II meeskonna 3:1. Võit tõstis võrulased liiga lõunatsoonis tänasest vastasest mööda seitsmendale kohale. Võru meeskond jäi küll juba mängu esimesel minutil kaotusseisu, kuid veerandtunnise mängu järel Siim Lepp viigistas. Vaheajale mindi juba 2:1 eduseisus ning paar minutit enne kohtumise lõppu lõi Kristjan Kimmel

Rõuge jalgpallurid jätkavad puhaste paberitega

Rõuge jalgpallimeeskond võitis Võrumaa meistrivõistlustel eile Väimela staadionil FC Spordibaasi 1:0 ning jätkab turniiri ainsana kaotuseta. Võiduvärava lõi kümmekond minutit enne kohtumise lõppu penaltist Tauno Kikas. Tabeliseis 1. Rõuge 9 punkti (3 mängust), 2. Navi Vutiselts 7 (4), 3. FC Spordibaas 4 (3), 4.-5. Rantipol ja Ader & Jalkasõbrad 3 (3), 6. Kuperjanovi JVP 0

Võru noortele rannavõrkpalluritele neli medalit

Pärnus alanud Eesti noorte meistrivõistlustel rannavõrkpallis võitsid võrulased avapäeval kolm kuldmedalit. U20 vanuseklassi neidude finaalis said hiljuti U18 vanuseklassi EMil mänginud Anett Hollas ja saarlanna Liisel Nelis Eliise Hollasest ja tartlanna Kaisa Soometsast jagu 2:1 (-13, 13, 11). U14 vanuseklassis jõudis kullavõiduni Hollaste pere tütardest noorim, Greete Hollas, kes mängis koos Tartu tüdruku Mona Marandiga.