Kail ja Han Hendrik Piho jõudsid kahevõistluse suvise GP sarja etapil punktikohale

Kail ja Han Hendrik Piho jõudsid täna kahevõistluse suvise GP sarja etapil Saksamaal Oberstdorfis punktikohale, saades vastavalt 18. ja 27. koha. Etapi võitis Johannes Rydzek (Saksamaa). Hüpete järel 20. kohal olnud Kail Piho kaotas talle lõpuks 2.12,9ga ja vihmasajus peetud 10 km rullisõitu 16. kohalt alustanud Han Hendrik Piho 3.03,9ga. Karl August Tiirmaa sai 41.

Temposõidusarjas viis poodiumikohta

Kolmapäeval Kambjas 10 km pikkuse etapiga lõppenud Premium 7 temposõidusarja kokkuvõttes saavutasid Haanja rattaklubi ratturid viis poodiumikohta. Mari-Liis Mõttus tuli N16 vanuseklassis võitjaks ja naiste arvestuses teiseks. Sander Nool saavutas M16 vanuseklassis kolmanda koha. Kadri Lehtme tuli naisseenioridest teiseks, nagu ka Olavi Mõts meeste seenior 2 vanuseklassis. Rajko Rattur oli meeste seenior 1 klassis kolmas.

Võrumaa tänavuse staadionijooksusarja
võitsid Ivar Ivanov ja Meriliin Irves

Võrumaa staadionijooksusarja võitjaks tuli meestest teist aastat järjest Ivar Ivanov, naistest oli parim Meriliin Irves. Ivar Ivanov võitis eile Võru spordikeskuse staadionil toimunud viimasel etapil ajaga 5.49,9 2000 meetri jooksu. Margus Koor kaotas talle 12 ja Mikk Laur 26,9 sekundiga. Ivanovi peamine konkurent Martin Paakspuu võistles 100 meetri jooksus, kus tuli ajaga 11,75 teiseks. Karl

FC Helios Võru poisid jõudsid Elvas esikolmikusse

FC Helios Võru jalgpallipoisid mängisid sel nädalal Elva Cupil, kus nende parimaks tulemuseks jäi kolmas koht. Kõige paremini läks Võru poistel 2005. aastal sündinute turniiril, mis peeti eile. Alagrupi võitmise järel alistati veerandfinaalis Põlva Lootos 4:2, poolfinaalis tuli aga 0:1 alla vanduda FC Helios Tartu KK meeskonnale. 3.-4. koha mängus võitsid võrulased 6:3 FC Elva.

Roosu SK jalgpallimeeskond tegi seda jälle!

Roosu SK võitis Eesti jalgpalli rahvaliigas otsustavas alagrupimängus Ahja meeskonna 2:1 ning pääses kolmandat aastat järjest liiga play-offi. Roosu SK jalgpalluri Kristjan Kurrikoffi sõnul oli võõrsil peetud mäng väga pingeline ja skoori avas umbes kümme minutit pärast teise poolaja algust väravaaluses saginas Ahja meeskond. Ometi suutis Võrumaa meeskond raskest seisust välja tulla – kolm minutit

Palju õnne! Kalev Palo 60

Täna, 30. augustil saab 60aastaseks korvpallitreener, Parksepa spordiklubi eestvedaja ja Parksepa keskkooli spordikompleksi juhataja Kalev Palo (pildil). Treeneritööd on Kalev Palo teinud 35 aastat ning Parksepa spordi-klubi võistkonnad on tema juhendamisel Eesti noorte meistrivõistlustel võitnud kolm medalit, Parksepa naiskond tuli aga 2006. aastal nii Eesti naiste esiliiga kui ka amatöörliiga võitjaks. Foto: Toomas Hütt