Tennisemeistrivõistlustel peetakse alagrupimänge

Võrumaa tennisemeistrivõistlustel on meeste A alagrupis täisedu kolme võiduga juhtpositsioonil Taso Vahl, B alagrupis on kaks võitu kirjas Timo Tammikul. Peetud on veel vähe mänge ja tabeliseis seetõttu ebaülevaatlik. Naiste turniiril võitis B alagrupi täiseduga Annika Timpka, teisena pääses poolfinaali Jana Korotenko. A alagrupi liider on kahe võiduga Anu Kikas.

Kuperjanovlased mängisid Rõugega viiki

Võrumaa jalgpallimeistrivõistlustel tegid Rõuge ja Kuperjanovi pataljoni meeskond eile 1:1 viigi. Kuperjanovlased asusid esimesel poolajal Siim Salandu väravast mängu juhtima. Teisel poolajal seadis Rõuge jalule viigi, värava lõi Andreas Aru. Nelja mänguga kümme punkti teeninud Rõuge meeskond on meistrivõistluste põhiturniiri liider ja endale koha poolfinaalis juba kindlustanud. Kuperjanovi pataljoni meeskonnale oli eile teenitud punkt seni