Ader & Jalkasõbrad võitsid kuperjanovlasi 2:0

Ader & Jalkasõbrad võitsid Võrumaa jalgpallimeistrivõistlustel täna 2:0 Kuperjanovi pataljoni meeskonna ja noolivad endiselt poolfinaalikohta. Võrdsete võimalustega mängu esimene poolaeg lõppes 0:0. Ader & Jalkasõbrad asusid mängu juhtima umbes 70. minutil Artur Paloki väravast. Mõni minut enne mängu lõppu lõi Janar Oru teise värava, eeltöö selleks tegi Gaspar Vainula. Tabel 1. Rõuge 10 punkti (4

Legion alistas Võru meeskonna alles lisaajal

Võru JK jalgpallimeeskond võitles täna Eesti väikeste karikavõistluste kaheksandikfinaalis II liigas tugevamate hulka kuuluva Tallinna JK Legioniga nagu võrdne võrdsega, kuid pidi võitluslikus ja võimalusterohkes mängus külalistele lisaajal siiski 2:3 alla vanduma. „Kõik, kes Võru JK eest täna mängisid, andsid endast sada protsenti, kahju, et sellest siiski väheks jäi,” ütles Võru JK mängiv treener Tauno

Mari-Liis Mõttus lisas oma auhinnakappi
esimesed trekisõidumedalid

Mari-Liis Mõttus (Haanja rattaklubi) on Tallinnas toimuvatel Eesti trekisõidu meistrivõistlustel võitnud kuni 16aastaste tüdrukute konkurentsis juba kaks medalit: hõbeda ja pronksi. Hõbemedali võitis Mõttus täna 2 km jälitussõidus, kus tema aeg oli 3.01,30. Kullavõitjale Kelly Kalmule kaotas ta ligi viie sekundiga. Üleeile teenis Mõttus sprindis pronksi. Sprindi kvalifikatsioonis läbis ta seejuures 200 meetrit lendstardist 15,25

Võru JK järgmiseks vastaseks loositi FC Maardu

Võru JK vastaseks Eesti jalgpallikarikavõistluste 1/16-finaalis loositi täna jalgpalliliidus FC Maardu. Kohtumine II liiga põhja-idatsoonis praegu 14 meeskonna seas 11. kohal oleva vastasega tuleb võrulastel pidada võõrsil. Kui Navi Vutiselts suudab järgmisel nädalal peetavas karikavõistluste 1/32-finaali mängus alustada võõrsil Kärdla linnameeskonna, saab ta 1/16-finaalis vastaseks esiliigas seitsmendal kohal oleva Pärnu linnameeskonna. 1/16-finaali mängude toimumisajad on

Võrumaa meeste rannavõrkpallikuld langes
tänavu Olari Venno ja Kaido Treima saagiks

Võrumaa meistriks rannavõrkpallis tulid tänavu meestest Olari Venno ja Kaido Treima ning naistest Margot Pähn ja Aigi Jukk. Meistrivõistluste viimane etapp peeti eile Tamula rannas, kus kõrgetasemelise meeste turniiri võitsid läinud nädalavahetusel Eesti meistrivõistlustel hõbemedalile tulnud tartlased Karl Jaani ja Rain Raud. Õhtuhämaruses toimunud finaalis alistasid nad Tartu-Austraalia paari Taavi Kallas ja Joshua Thorpe 21:15.