Piletilevi karikasari jätkus võistlusega Haanjas

Noorte taliolümpia kahekordne võrulasest hõbemedalimees Rene Zahkna pidi täna Haanjas toimunud Piletilevi karikasarja etapil suvebiatlonis kuni 19aastaste noormeeste 4 km sprindis leppima teise kohaga rootslase Fredrik Ögreni järel. Otsustavaks sai laskmine – Ögren eksis tiirus kolm ja Zahkna kuus korda. Finišis lahutas konkurente 22 sekundit. Rootslasele 39 sekundiga kaotanud Vastseliina noormees Henri Ojaperv jagas koos

Navi jalgpallurid tegid Valgas viigi

Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas viigistas Navi Vutiselts täna võõrsil Valga FC Warrioriga 2:2. Meeskonna esindaja Jaanus Trolla sõnul avas tänases mängus skoori Navi, kui 8. minutil jõudis sihile Veiko Maidla viielt-kuuelt meetrilt sooritatud pealelöök. 16. minutil seadis Valga meeskond jalule viigi, karistades Navi mängijate eksimuse kaitses väravahile püüdmatu pommlöögiga umbes 17 meetrilt. Navi teise värava

Võru JK II sai kirja loobumisvõidu ja kolm punkti

Võru JK II sai täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsoonis tabelisse loobumisvõidu Tartu JK Welco Elekter II meeskonna üle. Järgmises voorus võõrustavad võrulased Tartu Ülikool Faunat, mäng peetakse tuleva nädala pühapäeval.

Roosu alistas väravaterohkes mängus Wertykali

Eesti jalgpalli rahvaliigas võitis Roosu SK eile koduväljakul FC Wertykali 7:4 ja tõusis viiest mängust kogutud kümne punktiga IV (Võrumaa-Põlvamaa) alagrupis jagama teist-kolmandat kohta Ahja meeskonnaga. Wertykal asus tulist ja võitluslikku mängu Dennis Mägi ja Taavi Suti tabamustest 27. minutiks 2:0 juhtima, kuid järgmise kuue minutiga seadis Roosu Martin Kulbergi ja Kristjan Kurrikoffi väravatest jalule