Tanel Leok tuli Tšehhi MM-etapil üheksandaks

Suzuki tehasetiimis sõitev Tanel Leok sai täna motokrossi MX1-klassi MM-etapil Tšehhis Loketis kahe sõidu kokkuvõttes üheksanda koha. Mõlemad sõidud võitis itaallasest tiitlikaitsja Antonio Cairoli (KTM). Esimeses sõidus oli Võrumaa motomees avaringi järel 14. ja langes siis paariks ringiks 16. kohale. Sõidu edenedes parandas Leok tasapisi oma positsiooni ja oli finišis 12., kaotades Cairolile 50,872 sekundiga.

FC Aspen kaotas Quattromedi duublile

FC Aspen kaotas täna Eesti jalgpalimeistrivõistluste IV liiga lõunatsoonis Tartu Quattromedi duublile, Väimela staadionil peetud mängus jäid 2:0 peale külalised. Järgmise mängu peab FC Aspen tuleva nädala laupäeval võõrsil Tartu JK Welco Elektri II meeskonnaga.

Kurb rekord: Võru jalgpallimeeskond lubas endale teise poolajaga lüüa koguni kaheksa väravat

Tänases Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga mängus Viljandi JK Tuleviku duubli vastu poolaja 2:0 võitnud Võru JK mäng lagunes kohtumise teisel poolel täielikult ning vastu tuli võtta 3:8 kaotus. Võru spordikeskuse staadionil peetud mängu algus midagi halba ei ennustanud. Palli valdasid peamiselt küll külalised, kuid oma võimalused olid ka väljakuperemeestel ning veerandtunnise mängu järel asuti 1:0

Palju õnne! Valeri Holodnjakov 50

Täna tähistab esimest suurt juubelit kergejõustiklane ja treener Valeri Holodnjakov (pildil). 5. augustil 1962 Venemaal Rostovis Doni ääres sündinud Holodnjakov õppis Tartu Ülikoolis, mille lõpetas 1984. aastal. 1979.-1984. aastal ka Eesti koondist esindanud kergejõustiklane võitis Eesti meistrivõistlustel kolmikhüppes neli pronksmedalit. Holodnjakovi isiklik rekord kolmikhüppes on 1982. aastal hüpatud 15.57, millega ta on veel praegugi Eesti