Anti Saarepuu lõpetas Nevene rullsuusamaratoni teisena, poolmaratoni kiireim oli Han Hendrik Piho

Anti Saarepuu saavutas eile Pärnumaal Jõulumäe tervisespordikeskuses toimunud 42 km pikkusel Nevene rullsuusamaratonil teise koha. Sõidu võitis Algo Kärp, kelle lõpuaeg oli 1:16.47,4. Saarepuu kaotas talle kahe minuti ja 27 sekundiga ning edestas teise koha duellis omakorda poole sekundiga Eeri Vahtrat. 21 km distantsil oli ajaga 43.01,1 kiireim Han Hendrik Piho, kes lõi tulises finišiheitluses

Tauri Tamm võitis FITASC sportingus individuaalpronksi ja Võrumaa meeskond hõbeda

Laekvere jahilasketiirus nädalavahetusel toimunud Eesti meistrivõistlustel harjutuses FITASC sporting võitis Tauri Tamm (pildil) pronksemdali, võistkondlikult saavutasid Võrumaa laskurid teise koha. Tauri Tamm tabas 200 märgist 175 ehk sama palju kui Veikko Tihvan (Ida-Viru JLK), rohkem tabamusi (179) sai kirja vaid kulla võitnud Hannes Kuusmik (Ida-Viru JLK). Teise ja kolmanda koha saatuse selgitas seega ümberlaskmine, kus

Indrek Klampe sai Tristar Estonial 30. koha

Võrulane Indrek Klampe sai eile Pühjärvel toimunud Tristar Estonia triatloni põhidistantsil 30. koha. 111 km (1 km ujumist, 100 km rattasõitu ja 10 km jooksu) kulus tal kokku aega 3:40.37 ehk ligi 27 minutit rohkem kui võitjaks tulnud sakslasel Thomas Hellriegelil. M35 klassis oli Klampe neljas. Vanuseklassis M60 saavutas Jaan Jõgi ajaga 4:09.55 teise koha.