Markus Männik ja Tarmo Mitt saavutasid Iirimaal toimunud rammumehevõistlusel teise koha

Võrulane Markus Männik ja Võrust pärit, praegu Tartus elav Tarmo Mitt ehk tiim nimega Baltic Barbarians (Balti Barbarid – VSport.ee) saavutas esmaspäeval Iirimaal Mullingaris toimunud rammumeeste võistlusel Ultimate World Team Strongman Championships 2012 teise koha. Kaheksa paari konkurentsis võitis esikoha Team Vikings, kuhu kuulusid islandlane Hafþór Júlíus Björnsson ja soomlane Jarno Jokinen, kes mõlemad on

Martin Paakspuu võitis A-klassi noorte kergejõustiklaste Balti matšil teivashüppe

Võru noored kergejõustiklased jõudsid alavõiduni ka täna Võrus lõpule jõudnud Balti A-vanuseklassi maavõistluse teisel päeval – teivashüppes võitis esikoha kõrguse 4.20 ületanud Martin Paakspuu (pildil). Kolmikhüppes saavutas Ranet Kikkas 14.18ga teise koha, jäädes 40 sentimeetriga alla leedulasele Edvinas Kociusele. 200 meetri jooksus oli Karl Ossis ajaga 23,50 viies. Karl Kaur kuulus 4 x 400 meetri

Kurgjärvel toimub Parksepa SK korvpallilaager

Kurgjärvel on sel nädalal treeninglaagris ligi 60 Parksepa spordiklubi noort korvpallurit. Laagri lõpeb eeloleval esmaspäeval Lätis Liepnas toimuva võistlusega, kus mõõtu võetakse Aluksne korvpalluritega. Kurgjärve laager on osa projektist „Noori arendav tegevus – korvpall Parksepas”, mille raames korraldati läinud sügisel ka 20. Parksepa noorte korvpalliturniir ning mida 10 860 euroga rahastas Võrumaa Partnerluskogu kaudu PRIA

Viljar Kannimäe oli Trepimäel teistest kindalt üle

Eile Haanja vallas Trepimäel toimunud Haanja rattaklubi krossisarja järjekordse etapi võitis Viljar Kannimäe, kes edestas 10,8 km pikkusel rajal teiseks ja kolmandaks tulnud Peeter Vodit ja Pait Perit (kõik Haanja rattaklubi) rohkem kui kahe ja poole minutiga. Kannimäe on tänavu HRK krossisarjas võitnud kõik viis etappi, kus ta stardis on olnud. Sarja järgmine etapp toimub