Võru JK II sai IV liigas hooaja kuuenda võidu

Võru JK duubelmeeskond parandas Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas oma tabeliseisu, alistades täna koduväljakul TÜ Fauna 2:1 (1:1). Võrulased asusid mängu juba umbes 30. sekundil Talvar Henningu löögist 1:0 juhtima. Lahtises mängus oli tal esimesel poolajal veel mitu head võimalust, kuid rohkem neid realiseerida ei õnnestunud. Vaheajale mindi viigiseisul, sest Võru meeskond lõi omavärava. „Magasime kontra

Navi kaotas III liiga liidrile kodus kolme väravaga

Navi Vutiselts suutis Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsooni liidrile Tartu Quattromedi täna koduväljakul küll kaks väravat lüüa, kuid kaotas ikkagi 2:5 (1:2). Navi meeskond läks 4. minutil Veiko Maidla väravast mängu juhtima, kuid kümmekond minutit enne vaheajavilet Quattromed viigistas ja lõi paar minutit hiljem omakorda juhtvärava. Teisel poolajal olid paremad külalised – kümmekond minutit enne

Võrumaa tuli Jõu kergejõustikuvõistlustel teiseks

Võru spordikeskuse staadionil eile peetud spordiliidu Jõud kergejõustikumeistrivõistlustel saavutas Võrumaa võistkond maakondadest Valgamaa järel teise koha, individuaalselt võideti kümme esimest, üksteist teist ja kuus kolmandat kohta. Esikolmikusse jõudnud võrulased. Mehed. 400 m 2. Henri Ojaperv 53,28. 1500 m 3. Ojaperv 4.24,46. Kaugus 2. Kermo Rannamäe 6.61. Kuul 2. Veiko Kärbla 13.52. Oda 2. Jaan Rakaselg