Viik viis viimasena poolfinaali Navi Vutiseltsi

Võrumaa jalgpallimeistrivõistluste põhiturniiri viimases mängus viigistasid Navi Vutiselts ja Ader & Jalkasõbrad täna 1:1, viik avas poolfinaaliukse Navi meeskonnale. Mäng oli tasavägine. Navi avas skoori umbes veerand tundi enne kohtumise lõppu Kaspar Leiese löögist, kümmekond minutit hiljem Raiko Aste viigistas. Viimastel minutitel käis pall küll veel Navi meeskonna väravapostis, kuid mänguseis enam ei muutunud. „Ega

Austrias algas noorte mägirattakrossi EM

Austrias Grazi lähedal Statteggis täna alanud noorte mägiratta EMil, kus U17 vanuseklassis võistleb ka Mari-Liis Mõttus, oli esimese alana kavas võistkonnasõit. U17 vanuseklassis võitis selle Taani, kes edestas 13 sekundiga Austriat ja 39 sekundiga Baieri (Saksamaa) võistkonda. Eesti tiim, kus peale Mõttuse sõitsid veel Kristjan Johanson ja Siim Kiskonen, kaotas taanlastele kuue minuti ja 39

Meelis Kanep polnud Riias parimas hoos

Meelis Kanep kogus üleeile lõppenud Riia tehnikaülikooli rahvusvahelisel maleturniiril 5,5 punkti üheksast võimalikust, mis andis 120 maletaja seas 25.-38. koha jagamise. Esikoha võitis 7,5 punktiga slovakk Jan Markos.

Ratturid sööstsid Kütiorgu medalite järele

Võrumaal Kütiorus pühapäeval toimunud Eesti meistrivõistlustel ratastel kiirlaskumises ehk downhillis võitis meestest esikoha Petrik Jurs ja naistest Triinu Laurits. Eliitklassis sai Jurs kahe laskumise kokkuvõttes võiduajaks 1.41,93. Kodurajal võistelnud Tõnis Talv kaotas talle 5,62 sekundiga ja teenis nii nagu mullugi Eesti meistrivõistluste hõbemedali. Kahe mehe vahele mahtus viis väljaspool arvestust võistelnud lätlast. M30 klassis võitis

Tänavakorvpallihooajale tõmmati joon alla

Võrumaa meeskonnad osalesid läinud nädalavahetusel Tallinnas lõppenud tänavustel Eesti meistrivõistlustel tänavakorvpallis vaid üksikutel etappidel ning nii jäi siinsete tiimide parimaks saavutuseks kokkuvõttes Urvaste valla meeskonna Maakad (Mihkel Oja, Sander Rebane, Enri Täär) 12.-13. koha jagamine 1998. aastal sündinud poiste arvestuses.