Tarmo Mõttus võistles Austrias seenioride EMil

Tarmo Mõttus (Haanja rattaklubi) sai eile Austrias Grazi lähedal toimunud seenioride maastukurattamaratoni EMil üldarvestuses 32. ja oma vanuseklassis kaheksanda koha. Mullu oli ta samal jõuproovil 45. 104 km pikkusel rajal jõudis ajaga 4:53.24,0 esimesena finišisse austerlane Thomas Strobl, kes võitis seenioride EMi kulla ka möödunud aastal. Teisena lõpetanud Georg Koch (Austria) oli kiireim mees 1968.-1972.

Timo Truu võitis Eesti suvebiatloni meistrivõistlustel M17 ühisstardiga võistluse

Eesti suvebiatloni meistrivõistlustel Haanjas selgusid eile võitjad ühisstardiga võistluses, kus Võrumaa sportlastest jõudis täistabamuseni Timo Truu. Kuni 17aastaste noormeeste 5 km distantsil edestas Vastseliina spordiklubi esindav Truu eilset võitjat Valdislavs Nedaivodinsit (Läti) kolme sekundiga. esimene neist tegi tiirus kaheksa ja teine seiste möödalsku. Kolmandaks tuli võitja klubikaaslane Tarvi Sikk (+0.20; 8). Meestest võitis teist päeva