Suure Munamäe torni karika võitis MK Moto

Nädalavahetusel Vaabinas toimunud Suure Munamäe Torni juubelimotokrossi peaauhinna, 46kilose rändkarika võitis MK Moto meeskond, kuhu kulusid Kenth Lusenberg, Claudius Roosma, Rasmus Raam, Aivo Rabbi ja Rain Koch. Võru krossimeestest oli edukaim Reiko Kikas, kes võitis esikoha MX B klassis. Karel Kutsar saavutas MX A klassis Andre Pargi järel teise koha. Teiste võistlusklasside võitjad: Aleksei Vinogradov

Rõuges pandi alus uuele mitmevõistlusele

Rõuges toimus läinud laupäeval omapärane mitmevõistlus, mille võitis Siim Tillemann. Rõuge spordiklubi liikme Meit Grosmanni teatel võisteldi 100 meetri jooksus, kaugushüppes, kettaheites, 1500 meetri jooksus, kuulitõukes, odaviskes, ujumises ja mägirattakrossis. Võistlus toimus Rõuge kooli vanal staadionil, ujumises võisteldi Kaussjärvel ja rattasõidus Rõuge pargis. Võistluse kõigus tehti mitmeid häid tulemusi, näiteks jooksis Kristo Perli 1500 meetrit

Kerstin Uiboupin tuli laskeorienteerumises juunioride maailmameistriks

Vastseliina neiu Kerstin Uiboupin (pildil) võitis möödunud nädalal Pärnumaal Jõulumäel toimunud laskeorienteerumise MMil juunioride tavarajal kuldmedali. MMi tavarajavõistlus toimus reedel ja koosnes märkeorienteerumisest (kaardiharjutusest), 4,2 km pikkusest ja 11 kontrollpunktiga suundorienteerumisest ning laskmisest (kokku 20 lasku, iga möödalask tõi kaks trahviminutit). Uiboupin sai koondajaks 2:11.03 ning edestas hõbemedali võitnud Anne Ekhard Edsenit (Taani) nelja minuti

Balti petangliiga hooaeg sai lõpplahenduse Võrus

Võrus nädalavahetusel toimunud petangi Balti liiga etapil võitis meeskondadest esikoha Petank Ikskile ja naiskondadest Boule (mõlemad Läti). Võru naiskond sai viimasel etapil neljanda koha, võõrustajate meeskonnad olid kuues ja kümnes. Nelja etapi kokkuvõttes tulid liiga võitjaks Valga II meeskond, kuhu kuulusid ka võrulased Tarvet Päkk ja Avo Tagen, ning Boule naiskond. Meeskondadest oli Võru I

Võru linnajooksu kiireim oli Maratonsport

Võru linna 228. sünnipäeva ürituste raames eile üheksandat korda peetud 1784 meetri (1000 + 700 + 80 + 4 m) pikkuse linnajooksul oli ajaga 5.04,4 kiireim Maratonspordi tiim, kus jooksid Ivar Ivanov, Uku Vislapuu, Priit Narusk ja Monika Irves. Tulemused Pildid