Rõuge lammutas Spordibaasi maatasa

Võrumaa jalgpallimeistrivõistluste teine poolfinaal kujunes ühepoolseks, Rõuge meeskond alistas FC Spordibaasi 6:0 (3:0). Kui möödunud aastal läks samade meeskondade poolfinaalmängus võitja selgitamiseks vaja penalteid, siis täna pani Rõuge oma paremuse selgelt maksma ja pääses kolmandat aastat järjest maakonna meistrivõistluste finaali. „Olime täna natuke igas momendis paremad. Rõuge täna rõõmustab ja Spordibaas mõtleb, et mis läks valesti

Eliise Hollas ja Kertti Külm pääsesid 16 hulka

Venemaal Kaliningradi oblastis Zelenogradskis toimuval EEVZA (Ida-Euroopa Võrkpalli Assotsiatsioon) rannavõrkpallisarja finaaletapil kaotasid Eliise Hollas ja tartlanna Kertti Külm viimases alagrupimängus kull 1:2 (-19, 20, -11) Anna Alovale ja Anna Markovale (Venemaa), kuid pääsesid siiski edasi 16 parema paari hulka. Play-offmängud algavad homme.

Martin Paakspuule A-klassi kümnevõistluspronks

Võrulane Martin Paakspuu võitis täna Tartus Tamme staadionil lõppenud Eesti A-klassi meistrivõistlustel kümnevõistluses 6154 punktiga pronksmedali. Eilse avapäeva viiendana lõpetanud Paakspuu tõusis tänase esimese ala tõkkesprindiga kolmandaks ja seda positsiooni enam käest ei andnud. Paakspuu seeria: 100 m jooks 12,06, kaugushüpe 6.43, kuulitõuge 11.55, kõrgushüpe 1.74, 400 meetri jooks 55,42, 110 m tõkkejooks 15,45, kettaheide38.26,

Eliise Hollas ja Kertti Külm võitsid EEVZA turniiril esimesest kahest alagrupimängust ühe

Venemaal Kaliningradi oblastis Zelenogradskis alanud EEVZA (Ida-Euroopa Võrkpalli Assotsiatsioon) rannavõrkpallisarja finaaletapil said Eliise Hollas ja tartlanna Kertti Külm eile alagrupis kahes mängust ühe võidu. Esmalt kaotati Irina Tšaikale ja Julia Karpuhhinale (Venemaa) 0:2 (15:21, 14:21), seejärel võideti Maria Drovnjašina ja Viktoria Radko 2:0 (12, 9). Täna kohtutakse otsustavas alagrupimängus Anna Alova ja Anna Markovaga (Venemaa).