Tanel Leok on Belgia meistrisarjas kinni hõbedas

Tanel Leok (Suzuki) sai eile Belgia motokrossi meistrivõistluste neljandal etapil teise koha ja on samal positsioonil ka sarja kokkuvõttes. Orp Le-Grand’is toimunud võistlusel lõpetas Leok esimese sõidu šotlasest tiitlikaitsja Shaun Simpsoni ning belglaste Ken de Dyckeria ja Jeremy van Horebeek järel neljandana. Teises sõidus tuli ta de Dyckeri järel teiseks ning kolmandas sõidus de Dyckeri

Jan Jakobson lõpetas 85kuubikuliste tsiklite MMil mõlemad sõidud neljanda kümne alguses

Võrumaa motopoiss Jan Jakobson võitles nädalavahetusel Bulgaarias Sevlievo rajal toimunud 85 cm3 tsiklite MMil, punktikohale tal jõuda ei õnnestunud. Kvalifikatsioonist tegi Jakobson head sõitu ja pääses oma grupist 14. kohaga kindlalt edasi. Esimese võistlussõidu lõpetas Jakobson 32. ja teise sõidu 33. kohaga. Eesti poistest oli parim Karl-Robert Reinike, kes sai esimeses sõidus 14., teises sõidus

Kuld kolmkümmend aastat tagasi Münchenis,
algus nelikümmend aastat tagasi Võrus

30 aastat tagasi, 27. augustil 1982 lõppes Münchenis meesjuunioride võrkpalli EMi finaalturniir, kus kulla võitnud N Liidu koondises mängis ka võrulane Jaanus Lillepuu. 1963. aastal sündinud Lillepuu alustas võrkpallitreeninguid Võru spordikoolis Aksel Saali õpilasena ja tuli juba 13–14aastaselt Võru meeskonnas Eesti noortemeistriks. Võrust siirdus ta õppima Tallinna spordiinternaatkooli (TSIK), kus treenis Raimund Pundi käe all.

Võõrustajad võitsid Võru spordikooli võrkpalliturniiril kolm karikat

53. rahvusvahelisel Võru spordikooli karikaturniiril võrkpallis jäi võõrustajate parimaks tulemuseks U18 vanuseklassi tüdrukute teine koht. Kahe esikohta neljast võitis Tallinna VK Täht. Eile lõppenud turniiri esikohakohtumises pidi Võru spordikooli U18 naiskond tunnistama Eesti noortekoondise paremust. Selja taha jäeti Pärnu spordikool, Tartu SS Kalev, TUL (Soome), kaks Starogard Gdanski (Poola) võistkonda ja Tallinna VK Täht. Turniiri