Pihod jäid GP etapil neljandasse kümnesse

Itaalias Val di Fiemmes täna toimunud kahevõistluse suvise GP sarja etapil sai Han Hendrik Piho 33. ja Kail Piho 36. koha. Eesti kahevõistlejaist oli 26. kohaga parim Karl-August Tiirmaa. Võistluse võitis norralane Magnus Moan. Kahevõistlejate suvine GP sari jätkub ülehomme Saksamaal Oberstdorfis

Andres Raja võistles tõkkejooksus ja kettaheites

Täna Kohilas toimunud Bigbank Kuldliiga kergejõustikusarja viimasel etapil jooksis Andres Raja harva kavas olevas 200 meetri tõkkejooksus aja 25,54, mis andis kolmanda koha. Aarne Nirgi võiduaeg oli 24,55. Raja proovis vormi ka kettaheites, kus sai tulemuseks 42.24.

Taavi Pindis langes viimase etapiga pronksile

Enne viimast etappi Läti veoautokrossi meistrivõistlustel veel liidrikohal olnud Taavi Pindis pidi lõpuks leppima vaid pronksmedaliga. Läti meistrivõistluste viimane, neljas etapp sõideti möödunud pühapäeval Smiltenes. Võrumaalt pärit ja praegu Tallinnas politseinikuametit pidaval Pindisel oli enne seda tabelis 39 punkti ning kolmesilmane edu Bruno Leimanise ees. Kahjuks oli Pindis taas hädas tehniliste probleemidega. Mäletetavasti jäi ta

Klaus Mark Kolpakov võistles Austrias

Võru spordikooli kasvandik Klaus Mark Kolpakov saavutas läinud laupäeval Ungari lahtistel meistrivõistlustel suusahüpetes kuni 14aastaste poiste seas teise koha. Austrias Mürzzuschlagis toimunud võistlusel hüppas Kolpakov K-55 mäel 49,5 ja 48,5 meetrit. Esikoha võitnud austerlase Philipp Haageni õhulendude pikkuseks olid 55,5 ja 58 meetrit.