Roosu SK jalgpallimeeskond tegi seda jälle!

Roosu SK võitis Eesti jalgpalli rahvaliigas otsustavas alagrupimängus Ahja meeskonna 2:1 ning pääses kolmandat aastat järjest liiga play-offi. Roosu SK jalgpalluri Kristjan Kurrikoffi sõnul oli võõrsil peetud mäng väga pingeline ja skoori avas umbes kümme minutit pärast teise poolaja algust väravaaluses saginas Ahja meeskond. Ometi suutis Võrumaa meeskond raskest seisust välja tulla – kolm minutit

Palju õnne! Kalev Palo 60

Täna, 30. augustil saab 60aastaseks korvpallitreener, Parksepa spordiklubi eestvedaja ja Parksepa keskkooli spordikompleksi juhataja Kalev Palo (pildil). Treeneritööd on Kalev Palo teinud 35 aastat ning Parksepa spordi-klubi võistkonnad on tema juhendamisel Eesti noorte meistrivõistlustel võitnud kolm medalit, Parksepa naiskond tuli aga 2006. aastal nii Eesti naiste esiliiga kui ka amatöörliiga võitjaks. Foto: Toomas Hütt