Orienteerumise tänavused viimased Eesti meistrid selgusid Võrumaal, OK Võru noortele neli kulda

Sõmerpalu vallas, Sulbi ja Osula ümbruses peeti täna Eesti meistrivõistlused orienteerumisjooksu pikal rajal, noorte arvestuses oli edukaim klubi võistluse korraldaja OK Võru. Naiste 17,1 km pikkusel ühisstardiga distantsil oli Eleri Hirv (OK Võru) esimene, kes medalist ilma jäi ning seda vaid 26sekundise kaotusega pronksivõitjale Mirja Virvele (OK Kobras). Hirv ja Virve jooksid raja viimaste etappideni

Tänavuste Võrumaa jalgpallimeistrivõistluste medalivõitjad ja meeskondade parimad mängijad

Võrumaa meistriks tulnud Rantipoli meeskonda kuulusid Priit Bahmatšov, Jüri Artemkin, Lauri Kunz, Tarvo Kunz, Robert Kruuda, Andrei Kiš, Marek Jenas, Ken Metsla, Siim Lepp, Aleksandr Orlov, Vjatšeslav Vassilenko, Jürgen Kaur, Ats Horn, Lauri Vill, Tanel Kimask, Sten Sibul, Talvar Henning, Vitali Mihhailenko, Rait Kooser, Rain Kooser, Aleksei Tšernokozov, Kristjan Moks ja Taavi Sarapuu. Võiduka meeskonna

Raskest seisust välja tulnud Rantipol krooniti teist aastat järjest Võrumaa jalgpallimeistriks

Võrumaa tänavuste jalgpallimeistrivõistluste finaalis sai tiitlikaitsja Rantipol pärast 2:2 lõppenud lisaaega penaltitega 4:2 jagu Rõuge meeskonnast. Seega läks täide Rantipoli mängija Priit Bahmatšovi ennustus, kes ütles eile VSport.ee vahendusel, et tal poleks midagi selle vastu, kui kohtumise saatuse otsustaks lisaaeg ja miks mitte ka penaltid. „Rahval oleks huvitavam ja siis jätkuks põnevust mängu lõpuni,” sõnas

Spordibaas alistas pronksimängus Navi Vutiseltsi

Võrumaa jalgpallimeistrivõistluste pronksmedalid kuuluvad FC Spordibaasile, kes kolmanda koha mängus suutis oma väravavõimalused vastasest paremini ära realiseerida ja alistas Navi Vutiseltsi 3:1. „Kõik mehed andsid endast rohkem kui sada protsenti. Kaitse pidas kindlalt ja ka ründajad tegid head tööd. Lõpp oli küll raske, kuid mehed suutsid vastu pidada. Lõpp hea, kõik hea,” kommenteeris lõpptulemust FC

Han Hendrik Piho ja Martti Nõmme pidid Eesti meistrivõistlustel leppima juunioride medalitega

Võrumaa suusahüppajad jäid Eesti suvistel meistrivõistlustel täiskasvanute seas medalita, küll saavutasid Han Hendrik Piho ja Martti Nõmme aga kaksikvõidu juunioride arvestuses. Tehvandi K90 mäel täna toimunud jõuproovil oli parim Kaarel Nurmsalu, kes sai 92,5 ja 90,5 meetri pikkuste hüpete eest 234 punkti. Päeva paremuselt teise punktisumma kogus alles M14 klassi kuuluv Artti Aigro, kolmas oli

Andre Kurg püsib rallikrossisarjas medalikursil

Antsla valla noormees Andre Kurg pidi täna Põltsamaa lähistel Piiroja rajal toimunud Eesti rallikrossimeistrivõistluste etapil Super 1600 klassis leppima küll kuuenda kohaga, kuid on ene viimast etappi ikkagi pronksikohal. Etapi võitnud Janno Ligur kindlustas endale Eesti meistritiitli. Tal on 117 punkti ning konkurentide ees kullavõiduks piisav edu. Teisel kohal on enne septembri lõpus Kulbilohus toimuvat

Viljar Kannimäe jäi napilt esikahekümnest välja

Samsung Estonian Cup rattamaratonide sarja käesoleva hooaja koondarvestuses sai Viljar Kannimäe (Haanja RK) parima Võrumaa ratturina 21. koha. Sari lõppes täna Elva rattamaratoniga, mille võitis lätlane Normunds Zviedris. Üldvõidu vormistas täna neljandana lõpetanud, kuid sel hooajal koguni neli etapivõitu teeninud Caspar Austa, kes on nüüd sarja kolmekordne võitja. Võrumaa ratturitest oli tänasel 72 km pikkusel

Võrumaa motomeestel kestvuskrossis kaksikvõim

Martin Leok (KTM) võitis täna Lääne-Virumaal Mõedaka kestvuskrossi ning on Eesti meistrivõistlustel kaks etappi enne lõppu E2-klassis täisedu, viie etapivõiduga kindel liider. Teisel kohal on Timmo Mõts, kes täna oli üheksas (E2-klassis 4.) ning kaotab Leokile 65 punktiga.