Tanel Leok on MMil etapp enne lõppu kaheksas

Itaalias Faenzas toimunud motokrossi MM-etapil sai Tanel Leok MX1-klassis kaheksanda koha. Tänase esimese võistlussõidu lõpetas Suzuki tehasetiimis sõitev Võrumaa motomees kuuendana, 48,912 sekundit pärast sõiduvõiduga endale tänavuse MM-tiitli kindlustanud itaallast Antonio Cairolit (KTM). Ka teise sõidu võitis Cairoli. Leok oli üheksas, kaotades itaallasele 1.08,447ga. „Üldiselt jään etapiga rahule, esimeses sõidus oli kiirust ja häid hetki,

Päev pärast koduseid medalimänge Võru jalgpalluritest võõrsil õigeid mängumehi polnud

Võru JK jäi täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunatsoonis võõrsil 1:2 (1:1) alla SK Tääksile. Pärast eilset Võrumaa meistrivõistluste medalimängude päeva sai Võru meeskond kuidagimoodi küll 11 meest kokku, kuid erilist värskust palluritel täna mõistetavalt polnud. Võru meeskond asus Suure-Jaanis peetud mängu Andrei Kiši väravast küll 1:0 juhtima, kui vaheajale mindi siiski 1:1 viigiseisus. „Rumal

FC Aspen naasis Vändrast viigipunktiga

FC Aspen tegi Eesti jalgpallimeistrivõistlustel täna Vändras 3:3 (0:2) viigi sealse JK Vapruse duubliga. Aspeni kapteni Jürgen Kuljuse sõnul oli tema meeskonna avapoolaeg väga ilmetu. „Vändra alustas surumisega ja meil olid pigem kontrarünnakud,” lisas ta. Mänguskoori avas Vändra ning enne vaheaega lõid väljakuperemehed veel teisegi värava. Teine poolajal hakkas Aspen rohkem suruma ja Artur Palokil

Võru JK II jäi kodus Tõrva sõdalastele alla

Võru JK duubelmeeskond kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liiga lõunatsoonis täna koduväljakul Tõrva FC Warriorile väravateta lõppenud esimese poolaja järel lõpuks 2:4. Võrulaste väravad lõid Mark Saarnik ja Kert Joakit. Järgmises voorus sõidab Võru meeskond tuleval laupäeval külla Tartu JK Tammeka III meeskonnale.

Väimela staadionil täna väravaid ei löödud

Navi Vutiselts suutis tänases Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga mängus EMÜ SKga koduplatsil oma värava küll puhta hoida, kuid ei suutnud ka ise külaliste vastu tabamust kirja saada ning kohtumine lõppes väravateta viigiga. „Täna üle jupi aja liigas üks päris magus punkt,” rõõmustas siiski Navi Vutiseltsi esindaja Jaanus Trolla. Tehti ju viik endast turniiritabelis eespool oleva

Han Hendrik Piho tuli suviseks Eesti meistriks

Han Hendrik Piho tuli täna Otepääl Eesti suviseks meistriks kahevõistluses. 19aastane Võrumaa noormees pääses 87 meetri pikkuse võistlushüppe järel 10 km rollerirajale teisena, kaotades 89 meetrit hüpanud elvalasele Kristjan Ilvesele 26 sekundiga. Rullisõidus tegi Piho vahe tasa ning jõudis finišisse esimesena. Teisena lõpetas Karl-August Tiirmaa (+1.06) ja kolmandana Ilves (+1.53). „Murdmaavormis ei olnud kindel, kuna

Mikk Laur jooksis Tallinna maratonil isikliku rekordi

Võrulane Mikk Laur (pildil) lõpetas täna joostud Tallinna maratoni ajaga 2:48.40, mis andis talle 18. koha. Eesti meistrivõistluste arvestuses sai Võru Lõunalõvi jooksja kümnenda koha. Oma senist isiklikku rekordit parandas Laur ühe minuti ja 17 sekundiga. Monika Irves sai ajaga 3:29.35 303. koha, Eesti meistrivõistlustel oli ta naistest üheksas. Jooksu võitis ajaga 2:15.21 John Kipkemoi

Rene Zahkna võitis Cēsises suvebiatlonivõistluse

Rene Zahkna võitis eile Lätis Cēsise laskesuusatamisklubi auhinnavõistluse suvebiatlonis. Tiirus kuus möödalasku teinud võrulane edestas kuni 19aastaste noormeeste 12,5 km pikkusel rolleridistantsil 36 sekundiga Linadrs Zemelist. Lätlane eksis tiirus viiel lasul. Timo Truu oli viies ja Tarvi Sikk üheksas. Meeste ja juunioride 12,5 km distantsil tuli Vastseliina noormees Kermo Sikk kolme lätlase järel neljandaks, olles