Eleri Hirv sai rattaorienteerumise lühirajal pronksi

OK Võru esindav Eleri Hirv võitis täna Põlvamaal Mammastes Eesti rattaorienteerumise meistrivõistlustel naiste lühirajal pronksmedali. 8,1 km pikkusel distantsil kaotas Hirv oma 71. Eesti meistrikulla võinud Maret Vaherile (Kobras) ligi kuue minutiga. Teiseks tulnud Ingrit Kalast (Pelo) jäi ta maha 41 sekundiga. Meestest tuli Eesti meistriks Tõnis Erm (TAOK). Teistes vanuseklassides tõid OK Võrule hõbemedali

Tarmo Mõttus tuli Tartu rattasprindil seitsmendaks

Haanja rattaklubi rattur Tarmo Mõttus saavutas täna Tartu maastikurattasprindil seitsmenda koha. Poolfinaalist ei õnnestunud võistluse vanimal osalejal edasi pääseda, ent B-finaali võit tuli kindlalt. „Eelsõidus juhtisin võistlust, aga pidin kukkumise tõttu taanduma sõidu viimaseks ja püüdma poolfinaalikohta lohutussõidus. Lohutussõidus said stardist paremini minema Sander Nool ja Erkki Pütsepp, kes aga pukslesid ühele takistusele minnes ja

Võru spordikooli võistlusel jäeti koju kolm esikohta

Täna Kubijal toimunud Võru spordikooli murdmaajooksu- ja rullsuusatamisvõistlusel võitsid Võrumaa sportlastest esikoha Richard Kahu (M16), Karoliine Kuus (N16, pildil) ja Johanna Udras (N12). Mariliis Aasa (N20) saavutas teise ning Thomas Kuus (M18), Karl Anders Saarepuu (M12) ja Kady Sarik (N20) kolmanda koha. Teised võitjad. M20 Alvar Johannes Alev (SK Jõulu), M18 Toomas Kollo (Nõmme SK),

Kvalifikatsiooni võitjad jäid ka finaalis löömatuks

Rullsuusatamisvõistlusel Võru Roller võitsid esikoha norralane Simen Lanes ja venelanna Natalja Korosteljova, mõlemad olid kiireimad olnud ka kvalifikatsioonis. Anti Saarepuu sai parima Eesti suusatajana kuuenda koha. Klassikasprindi finaalis tegi parima stardi Vancouveri OMi hõbemedalimees Aleksandr Panžinski. Esimene pool finaalist kujunes vastastikuseks passimiseks, sõitu juhtisid Panžinski ja Vancouveris olümpiavõitja Nikita Krjukov. Siis pandi täiskäik sisse ning

Narvas selgusid Eesti meistrid motokrossis

Narvas Siivertsi krossirajal peeti täna Eesti motokrossimeistrivõistluste viies etapp ning enamikus masinaklassides tõmmati hooajale joon alla. Mini MX klassis jäi Võrumaa krossimees Günther Sein täna viiendaks ning pidi käeulatuses olnud medalist suu puhtaks pühkima. Eesti meistriks tuli 192 punktiga Marko Lepik, hõbemedali sai 184 punktiga Joonas Hein ja pronksi 180 punktiga Erik Pirn. Seina arvele

Siim Plangi ja Marek Sarapuu võitsid Mulgi ralli

Võru rallimehed Siim Plangi ja Marek Sarapuu (Mitsubishi Lancer Evo 10) võitsid täna Viljandi maakonnas lõppenud Mulgi ralli. Esialgsetel andmetel kaotasid teiseks tulnud Timmu Kõrge ja Erki Prints võrulastele kokkuvõttes 12,2 sekundiga. Kolmanda koha saanud Ago Ahu ja Kalle Ahu jäid võitjatest maha juba 5.19,8. Raul Viilo ja Taivo Tuusis (+6.23,9) olid absoluutarvestuses kuuendad, E12

Han Hendrik ja Kail Piho jõudsid Soome meistrivõistlustel autasustamispoodiumile

Vennad Han Hendrik ja Kail Piho võitsid täna Soome suvistel meistrivõistlustel kahevõistluses hõbeda ja pronksi. Lahtis toimunud jõuproovi võitis soomlaste esinumber Janne Ryynänen, kes asus võistluse liidriks juba hommikuse 120 meetri pikkuse õhulennuga HS116 hüppemäel. Kail Piho oli hüpemäel 109meetrise hüppega kolmas ja Han Hendrik Piho (pildil) 107,5 meetri pikkuse hüppega neljas. 10 km rullsuusatamises

Roosu jalgpallurid jäid narvalastele selgelt alla

Mullu Eesti jalgpalli rahvaliigas poolfinaali jõudnud Roosu SK jalgpallimeeskond langes tänavu konkurentsist play-offi esimeses ringis, kui pidi täna koduplatsil vastu võtma valusa 3:10 kaotuse Narva linna tänavuselt meistrilt EE Õlitehaselt. Väljakuperemeeste väravad lõid Martin Kulberg, Eugen Bondarev ja Tauri Maidla. Roosu SK pallimehe Kristjan Kurrikoffi sõnul oli vastaste näol tegemist äärmiselt tugeva ja ühtlase meeskonnaga.