Võru KK alistas kontrollmängus Gulbene

Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigaturniiriks valmistuv Võru KK pidas reedel Parksepas kontrollmängu Läti Gulbene klubiga ja võitis 91:68. Võrulastest oli 29 punktiga resultatiivseim Fredi Parker, kahekohalise arvu punkte said kirja veel Tanel Kimask (15), Martin Kulberg (11) ja Raido Raudsepp (11).

Tanel Leok võitis Belgia meistrisarjas hõbemedali

Tanel Leok (Suzuki) võitis tänavustel Belgia motokrossimeistrivõistlustel hõbemedali. Eile Mont-St-Guibert’is toimunud viimasel etapil lõpetas Leok vabaklassis esimese sõidus neljandana ning kaks järgmist sõitu viiendana, mis etapi kokkuvõttes andis talle hollandlase Jeffrey Herlingsi, venelase Jevgeni Bobrõševi ja itaallase Davide Guarneri järel neljanda koha. Viie etapiga kogutud 275 punktist piisas Leokile hõbemedaliks. Belgia meistriks tuli 297 punktiga

Veoautokrossi Eesti meistrikullad tulevad tänavu taas Võrumaale, kuid saajad on veel lahtised

Eesti autokrossi meistrivõistluste eelviimasel etapil laupäeval Tapa krossirajal tänavusi meistreid veel ei selgunud, küll on aga kindel, et mõlemas veoautode klassis võidab kulla Võrumaa mees. GAZ 51/52 saavutasid Võrumaa autosportlased Olari Saarniit, Ott Kevvai ja Vaiko Samm Tapal koguni kolmikvõidu. Kaarte segas neist keset hooaega võistlusklassi vahetanud mullune GAZ 53 klassi Eesti meister Vaiko Samm,

Rei alustas hooaega kahe esikohaga

Laupäeval toimunud 12. rahvusvahelisel Narva noorteturniiril judos saavutasid Võru Rei poistest Egerti Kiisk ja Randel Päästel D-klassi kehakaalus kuni 34 kg kaksikvõidu. C-klassis võitis Erik Roosik esikoha kuni 55kiloste poiste seas, A-klassis tuli Tomm Sarik samas kehakaalus teiseks.