Lauri Sild jõudis Hiinas sprindis esikümnesse

Hiinas jätkuva orienteerumissarja Park World Tour teisel etapil Chongqingis sai Lauri Sild esialgsetel andmetel täna sprindis üheksanda koha. Võistluse võitis ajaga 18.01,9 norralane Øystein Kvaal Østerbø, esikomikusse jõudsid veel austraallane Julian Kent (+34,1) ja ungarlane Máté Kerényi (+34,6). Lauri Sild kaotas võitjale ühe minuti ja 47,3 sekundiga. Timo Sild (+6.01,8) oli 26. Homme võisteldakse Chongqingis

Võru linn sai Jaanimäe spordibaasist lõpuks lahti

Haanja vallas asuva Jaanimäe spordibaasi kinnistu võõrandamiseks väljakuulutatud kirjaliku enampakkumise võitjaks tunnistati Avalor Arendus OÜ pakkumine maksumusega 23 100 eurot, teatas Võru linnavalitsus. Aastaid suusatajaid teeninud Jaanimäe spordibaas õnnestus maha müüa viiendal katsel. Võru linnavolikogu otsustas spordibaasi müüki panna 2010. aasta juulis, viidates majanduslikult raskele olukorrale. Esimesel enampakkumisel oli kinnistu alghinnaks 53 500 eurot. Jaanimäe

Martin Pajos ja Sirli Hanni võistlevad MMil

Venemaal Ufas alanud suvebiatloni MMil võistlevad Eesti koondises Võrumaa sportlastest Martin Pajos (Võru Biathlon) ja Sirli Hanni (Vastseliina spordiklubi). Täna on MMil kavas segateatesõit, kus Eesti ei osale. MM jätkub laupäeval sprindiga, pühapäeval toimub tagaajamisvõistlus. MMil osalevad 15 riigi sportlased.

Rakveres kümnevõistluse hooaja tippmarki püüdnud Andres Raja jättis jõuproovi pooleli

Rakveres Lääne-Virumaa meistrivõistlustel kümnevõistluses tänavust Eesti hooaja tippmarki ületada püüdnud Andres Raja jättis võistluse eile teivashüppe järel pooleli, kirjutas Õhtuleht. Enda kohta tagasihoidlikke tulemusi (100 m jooks 10,86, kaugushüpe 7.07, kuulitõuge 14.05, kõrgushüpe 1.91, 400 m jooks 51,25, 110 m tõkkejooks 14,65, kettaheide 40.05, teivashüpe 4.25) teinud Võrumaalt pärit kümnevõistleja oli enne odaviset sisuliselt minetanud

Heitjate seeriavõistlust valitsesid odaviskajad

Tänavuse Võrumaa heitjate seeriavõistluse võitsid Joosep Piho ja Triinu Liiv. Seeriavõistluse kümne etapi jooksul osutus meeste seas parimaks tulemuseks Joosep Piho 60.83 noorsooklassi odaviskes. Teisel koha saavutas Allan Katšmazov, kes heitis B-klassi ketast 44.56, ja kolmanda koha Ivo Lehes, kes sai juunioride odaviskes kirja 62.73. Naistest võitis seeriavõistluse Triinu Liiv juunioride odavisketulemusega 39.68. Teiseks tuli