Timo Sild oli Hiinas lühirajal taas edukas

Timo Sild saavutas Hiinas jätkuval orienteerumise Park World Touril täna Chongqingis toimunud lühirajavõistlusel teise koha. Lausvihma tõttu mudasel ja libedal 4,5 km pikkusel rajal jäi ta alla vaid Tšehhi sportlasele Tomaš Dlabajale. Lauri Sild oli üheksas. Park World Tour lõpeb nädalavahetusel Pekingi botaanikaaias toimuva sprindiga. Foto: pwt.org

Eleri Hirv sai kodusel MK-etapil sprindis 29. koha

Põlvamaal alanud rattaorienteerumise MK-etapil sai Eleri Hirv (OK Võru) täna naiste sprindis 29. koha. Kuue kilomeetri pikkusel 18 kontrollpunktiga rajal oli ajaga 21.07 kiireim Marika Hara Soomest. Eestlannadest võistluse 26. kohaga lõpetanud Ingrit Kala järel paremuselt teise tulemuse teinud Hirv kaotas võitjale nelja minuti ja kaheksa sekundiga. Võistluse lõpetas 41 naist. Homme võisteldakse Värska lähedal

Teatejooksudes oli parim Kreutzwaldi gümnaasium

Võrumaa koolinoorte meistrivõistlustel teatejooksudes oli edukaim kool Võru Kreutzwaldi gümnaasium, kes võitis eile Võru spordikeskuses staadionil toimunud võistlusel kaheksa esikohta. Parksepa keskkooli saagiks langes viis esikohta, ühe võidu said Antsla gümnaasium ja Puiga põhikooli lapsed. Võitjad. Juuniorid. Noormehed. 4 x 100 m Parksepa KK (Karel Osi, Taavi Hainas, Indrek Raag, Fredi Parker) 47,46. Väike-rootsi teatejooks

Antsla pole oma spordilegendi unustanud

Antslas on traditsiooniks igal sügisel korraldada oma spordilegendi Aksel Kersna mälestusvõistlused kergejõustikus ning tänavu toimusid need juba 16. korda. „Osalemas olid viie kooli tublimad kergejõustiklased. Traditsiooniliselt võisteldi sprindis, kaugushüppes, palliviskes, vanemate poiste odaviskes, pikamaajooksus ja pendelteatejooksus. Lisaks põhialadele toimus erandkorras ka tüdrukute kettaheitevõistlus. Põhjuse selleks andis Antsla gümnaasiumi 8. klassi õpilane Tuule Müürsepp, kes hiljuti

Andres Raja: tahan end talvel tõestada!

Rakveres üleeile kümnevõistluse teivashüppe järel pooleli jätnud Andres Raja (pildil) selgitas, et opereeritud põlv andis tunda ja jätkamine olnuks risk. „Põlv ei pidanud lihtsalt veel kahte päeva vastu. Juba kettaheite ajal oli turses ja jätkamine olnuks liiga riskantne. Tervisehädata oleksin kindlasti lõpuni teinud,” ütles ta Õhtulehele. Raja kavatseb jätkata koostööd Hispaaniasse läinud treener Andrei Nazaroviga.