Eleri Hirv oli tavarajal eestlannadest kiireim

Tänavuse rattaorienteerumise MK-sarja finaalvõistlusel Põlvamaal sai Eleri Hirv (OK Võru) täna tavarajal 27. koha. 24,5 km pikkusel distantsil Värska ümbruses toimunud võistluse võitis ajaga 1:39.32 ka eile sprindis võidutsenud soomlanna Marika Hara. Eleri Hirv kaotas võitjale ligi 24 minutiga ning edestas omakorda vaid ühe sekundiga täna eestlannadest paemuselt teise tulemuse saanud Ingrit Kala. Värska-Mustoja maastiku

Võru JK II alistas Tuleviku Vanakesed

Võru JK II meeskond sai täna Eesti jalgpallimeistrivõistlustel kirja magusa võidu, kui alistas Väimelas peetud mängus IV liiga lõunatsooni võidu eest võitleva Viljandi JK Tulevik Vanakesed 4:1. Talvar Henning lõi Võru meeskonna kasuks kaks väravat, ühe tabamuse said kirja Raul Rebane ja Aleksandr Orlov. Võrulastel on kaks vooru enne turniiri lõppu 32 punkti, millega ollakse

Kütioru jooksu võitjate nimistu avab Kenny Kivikas

Esimest korda toimunud Kütioru jooksu võitis Kenny Kivikas, kel ligi üheksa kilomeetri pikkuse võistlusmaa läbimiseks kulus aega 35 minutit ja 10,5 sekundit.. 21aastane Tartu noormees edestas finišis 7,5 sekundiga Võru suusaklubi esindavat Raido Ränklit. Kolmandana lõpetas jooksu Ivar Ivanov (+1.18,4), järgnesid Margus Koor (+.01,5), tartlane Mati Tiit (+5.43,8) ja Margus Lehtna (+6.22,6). Naistest oli ajaga

Navi vutimehed pidid kodumängus lähima konkurendiga leppima viigipunktiga

Navi Vutiselts viigistas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas koduväljakul SK Tääksiga 1:1. Väljakuperemehed avasid skoori esimese poolaja keskel, kui Tamriko Õkva supersöödust lõi värava Eleri Jürisaar. Navi meeskonna kapteni Tauri Maidla sõnul oli mäng võimalusterohke, kuid kumbki pool suutis neist vaid ühe väravaks realiseerida. Lisaks käis pall korra ka mõlema meeskonna väravapostis. „Kahju natuke, et

Martin Pajos ja Sirli Hanni jäid võistlejaterivi lõppu

Venemaal Ufas toimuval suvebiatloni MMil said nii Martin Pajos kui ka Sirli Hanni täna sprindis koha protokolli lõpus. Pajos kaotas meeste 10 km sprindis maailmameistriks tulnud Maksim Tšudovile (Venemaa) 6.45,8ga. Lamadestiirus tegi võrulane kaks möödalasku, püstitiirus pääses puhaste paberitega. Võistluse lõpetas 18 meest, kellest Pajos edestas vaid India sportlast Rameez Ahmad Padderit. 17. koha sai