Rõuge kiirmaleturniiri võitis Jaan Ehlvest,
Võrumaa meistriks tuli Ülar Lauk

Laupäeval toimunud teise Rõuge kiirmaleturniiri võitis suurmeister Jaan Ehlvest, kes kogus kaheksast partiist 6,5 punkti. Võrumaa meistrivõistluste arvestuses oli parim Ülar Lauk (pildil). Turniril nelja suurmeistrit edestanud Ülar Lauk kogus kuus punkti, nagu veel kolm maletajat. Parem koefitsient andis nelikust turniiri teise koha Tarvo Seemanile, kolmas oli Lauk, neljas lätlane Roland Berzinš ja viies Ilja

Võru spordikooli võrkpallivõistkonnad naasid Daugavpilsist teise ja neljanda kohaga

Võru spordikooli U18 vanuseklassi võrkpallurid osalesid nädalavahetusel Lätis rahvusvahelisel noorteturniiril „Daugavpils Cup 2012”, kus Võru poisid said teise ja tüdrukud neljanda koha. Võru poistelt röövis esikoha napp 1:2 (21, -24, 18) turniiri avamängus Šiauliai meeskonnaga. Turniiril kolmandaks tulnud Vilniust ning kahte võõrustajate meeskonda võideti 2:1, Poola Starogard Gdanski poisse 3:0, vahendas Võru VK kodulehekülg. Eriauhinna

Aigar ja Martin Leok alustavad täna
Saksamaal kuuepäevast endurovõistlust

Saksamaal algab täna maailma vanim motovõistlus International Six Days Enduro (ISDE), kus kuueliikmelises Eesti meeskonnas võistlevad ka vennad Aigar ja Martin Leok. Motomeestel seisab ees raske katsumus – kuue päeva jooksul sõidetakse ligi 1500 kilomeetrit. Enamik sellest jaguneb esimese viie päeva vahel ning kavas on erinevat tüüpi kiiruskatseid: kiiret sõitu nõudvad krossikatsed ja vastupidavuse piiri

Tarmo Mõttus võitis Team Rattapood Cupi

Pühapäeval jõudis Pirital toimunud viimase etapiga lõpule Team Rattapood Cup mägirattasari, mille üldarvestuses saavutasid Haanja rattaklubi sõitjad kaks poodiumikohta: Seenior 2 klassis võitis sarja Tarmo Mõttus ning M14/N16 vanuseklassis tuli teiseks Mari-Liis Mõttus. „Eilsel sõidul liikus Mari-Liis liidritega ühes tempos kuni teisel ringil ühes tehnilises kohas kukkus ja kaks poissi said eest ära. Kolmandat kohta

Mari-Liis Mõttus tegi Keava sügiskrossil head sõitu

Mari-Liis Mõttus (Haanja rattaklubi) võitis laupäeval Rapla maakonnas Keava sügiskrossil N16 vanuseklassis esikoha, koos M14 poistega toimunud sõidu lõpetas ta kolmandana. „Sõidu jooksul läks natuke aega kaotsi, kui esijooks lahti tuli, aga õnneks midagi ei juhtunud ja tehniliselt nõudlikul rajal hästi liikunud Mari-Liis suutis oma kohta hoida,” ütles tüdruku isa Tarmo Mõttus. Tema sõnul jäi tüdrukul

Karatekad avasid hooaja Corpore Cupil

Uue karatehooaja esimesel turniiril, laupäeval Tallinnas toimunud Corpore Cupil, oli võrulastest kolmanda kohaga edukaim Ilja Smetanin kuni 12aastaste poiste kehakaalus kuni 30 kg. Ühtegi vastast tal selleks võite ei tulnud, sest selles kaalus oligi vaid kolm võistlejat. Sama vanuseklassi kehakaalus kuni 42 kg kaotas Martin Talmet avaringis hilisemale võitjale ja sai seejärel kaotuse kirja ka